Krzysztof Jackowski postanowił wyjawić, że z bardzo określonych powodów musiał pozbyć się książki o Iwonie Wieczorek. Mieszkanka Trójmiasta zaginęła w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku, a wokół jej śmierci narosło wiele zdumiewających doniesień, a także hipotez dotyczących jej ewentualnej śmierci. Krzysztof Jackowski był jedną z osób, które brały aktywny udział w poszukiwaniach młodej kobiety.

Kilka lat temu na rynku ukazała się książka Janusza Szostaka „Kto zabił Iwonę Wieczorek?”, w której zmarły niedawno dziennikarz śledczy podejmował wątki związane z możliwymi scenariuszami wokół zaginięcia młodej kobiety. Okazuje się, że Krzysztof Jackowski zaczął doświadczać zjawisk nadprzyrodzonych w swoim domu po zakupie egzemplarza książki!

Krzysztof Jackowski doświadczył niebywałego po zakupie książki o Iwonie Wieczorek. Pies jasnowidza podupadł na zdrowiu. Co działo się w domu profety?

W 2021 roku jasnowidz wyznał, że jego pies zaczął tracić wzrok przez książkę o Iwonie Wieczorek i podzielił się tym spostrzeżeniem z autorem. Teraz okazuje się, że jasnowidz odczuwał niezwykle silną potrzebę wyrzucenia tomu, co finalnie zrobił.

Szedłem w kierunku śmietnika. Schodząc po schodach, przedarłem okładkę, podszedłem do śmietnika i powiedziałem: "Wszystka energia, która z tą książką jest związana, wyrzucam do śmietnika, nie chcę mieć z tym nic wspólnego." Wróciłem do domu i powiedziałem, co zrobiłem – mówił jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Pies Jackowskiego niemal od razu, w kilka godzin po wyrzuceniu książki odżył i zaczął zachowywać się jak dawniej, choć weterynarz była przekonana, że coś niedobrego dzieje się z plamką żółtą. Albert dziś funkcjonuje normalnie i czuje się dobrze. Czy powodem tego stanu była zła energia krążąca wokół książki?

Jak informował portal "Życie News": JEŚLI POSIADAMY TAKĄ DESKĘ KUCHENNĄ TO NAJLEPIEJ NATYCHMIAST SIĘ JEJ POZBYĆ. TAKI SPRZĘT W DOMU TO WIELKIE RYZYKO DLA ZDROWIA. NAUKOWCY PRZESTRZEGAJĄ

Przypomnij sobie: NAJNOWSZE INFORMACJE O PRZYSZŁOŚCI DOROTY WELLMAN NIE NAPAWAJĄ OPTYMIZMEM. WIELKA GWIAZDA STRACI PRACĘ W TELEWIZJI. W TVN POTĘŻNE ZMIANY KADROWE

Portal "Życie News" pisał również: URZĄD SKARBOWY ZACZNIE MASOWO ROZSYŁAĆ WEZWANIA DO ZAPŁATY. RUSZYŁY MASOWE KONTROLE MILIONÓW POLAKÓW. POD LUPĄ ZNALAZŁA SIĘ WIELKA GRUPA PODATNIKÓW

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: POBUDKA O TRZECIEJ W NOCY MOŻE OZNACZAĆ NIEPOKOJĄCE ZMIANY W ORGANIZMIE. TAKIEGO SYGNAŁU NIE WARTO LEKCEWAŻYĆ. JAK ZADBAĆ O ZDROWY NOCNY WYPOCZYNEK