Jak przypomina portal "Pomponik", Robert Janowski od 2013 roku jest mężem Moniki. Co jakiś czas para mierzy się z medialnymi doniesieniami wskazującymi na to, że ich relacja chyli się ku upadkowi. Piosenkarz zazwyczaj nie komentuje tego rodzaju doniesień. Tym razem zrobił jednak wyjątek. "Nie nadaję się do kłamstwa" - stwierdził były prowadzący program "Jaka to melodia?".

Robert i Monika Janowscy od dekady są małżeństwem

Monika i Robert Janowscy zdecydowali sobie powiedzieć "tak" 13 września 2013 roku. Zrobili to w wyjątkowym miejscu. On miał wówczas na koncie trzy nieudane małżeństwa, ona pobyt za granicą. Muzyk nie ukrywał, że to Monika pozwoliła mu stanąć na nogi w czasie, kiedy był "emocjonalnym wrakiem".

Choć para wydaje się wyjątkowo zgodna, co jakiś czas media rozpisują się o kolejnych kryzysach, z jakimi przychodzi się im mierzyć. O tym, że z ich relacją wszystko jest w porządku, wymownie świadczy to, w jaki sposób postanowili uczcić 10. rocznicę ślubu. Robert i Monika Janowscy zdecydowali się odnowić swoją przysięgę małżeńską.

"Mam wrażenie, że to było wczoraj. Zdecydowanie za szybko biegnie ten czas" - powiedział Janowski o swoim ślubie w rozmowie z "Twoim Imperium".

Monika i Robert Janowscy/YouTube @Wedding&Party Dream - Izabela Janachowska
Monika i Robert Janowscy/YouTube @Wedding&Party Dream - Izabela Janachowska
Monika i Robert Janowscy/YouTube @Wedding&Party Dream - Izabela Janachowska

Recepta na udany związek

Robert Janowski postanowił ostatnio odnieść się do regularnie wracających plotek o kryzysie w swoim małżeństwie. Choć muzyk zwykle nie zabiera głosu w sprawie, tym razem postanowił zrobić wyjątek.

""Chodź sobie narobimy zdjęć na zapas, bo znów mi napiszą, że mamy kryzys, kiedy nic nie publikujesz" wymyśliła Monika" - tak swój wpis zaczął Robert Janowski, dodając w dalszej części postu, że choć koncepcja była dobra, to zapomnieli zadbać choćby o to, żeby zrobić ujęcia w różnych ciuchach.

Janowski zapewnił swoich sympatyków, że jego małżeństwo nie przechodzi obecnie żadnego kryzysu i nie wygląda na to, żeby w przyszłości taki stan rzeczy miał ulec zmianie.

Myślicie, że wpis Roberta Janowskiego uciszy pojawiające się co rusz plotki?

To też może cię zainteresować: Courteney Cox i Matt LeBlanc pożegnali Matthew Perry'ego. "Zakładam, że zatrzymasz 20 dolców, które jesteś mi winien"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Książę William pojawił się w tłumie żałobników. Dla wszystkich był to niezwykle trudne pożegnanie

O tym się mówi: Ruszyła X kadencja Sejmu. W trakcie inauguracyjnego posiedzenia doszło do niecodziennych scen. W centrum wydarzeń Jarosław Kaczyński