Jeden z czytelników portalu "Styl" postanowił podzielić się problemem, z jakim się boryka. Karol w swoim liście poskarżył się na to, że jego żona nie potrafi gotować i choć się stara, to jej dania w ogóle mu nie smakują. "Jak tak dalej pójdzie, to mama będzie musiała nam gotować" - pisze niezadowolony mąż.

Poznaliśmy się w sklepie

Karol poznał swoją żonę w sklepie, który znajdował się niedaleko jej domu. Ona tam pracowała, on robił zakupy, po które wysyłała go mama. W trakcie jednych zakupów Karol zdobył się na odwagę i zaprosił Kasię na kawę. Potem wszystko potoczyło się już samo. Oboje się w sobie zakochali i zdecydowali się na ślub.

Rodzice Karola kupili młodym mieszkanie na nowo wybudowanym osiedlu. Mężczyzna nie ukrywa, że lokalizacja okazała się bardzo szczęśliwa, bo do domu mamy miał tylko 10 minut. Jak sam przyznaje, gdyby nie mieszkał tak blisko rodzinnego domu, pewne "umarłby z głodu".

Para/YouTube @Wzruszające historie
Para/YouTube @Wzruszające historie
Para/YouTube @Wzruszające historie

Obiadowy koszmar

Kasia nie ukrywała przed Karolem, że do gotowania ma dwie lewe ręce. Po ślubie okazało się, że wcale nie kłamała. Karol podkreśla, że dania jego żony są nie do przełknięcia, a kobieta potrafi zepsuć każde, nawet najprostsze danie.

"Wychodzę chwilę wcześniej z pracy i codziennie chodzę do matki, ale trudno będzie utrzymać to w sekrecie przed Kasią. Mama już chce zwrócić jej uwagę i nauczyć ją gotowania. Nawet sam to Kaśce zaproponowałem, ale tylko zagroziła mi rozwodem" - pisze Karol w swoim liście.

Mężczyzna nie ukrywa, że stoi przed poważnym dylematem. Nie chciałby się rozwodzić ze swoją żoną, bo poza brakami w gotowaniu jest wspaniała, ale nie wyobraża sobie, żeby nie był w stanie zjeść we własnym domu normalnego obiadu.

Syn, teściowa, synowa/YouTube @Ploteczki
Syn, teściowa, synowa/YouTube @Ploteczki
Syn, teściowa, synowa/YouTube @Ploteczki

Co doradzilibyście Karolowi?

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Wnuczka chce mnie ubezwłasnowolnić. Mówi, że to dla mojego dobra, ale ja wiem, że chodzi tylko o mój dom

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Tę roślinę każdy powinien mieć w swoim domu. Nie tylko pięknie wygląda, ale przyciąga sukces, bogactwo i powodzenie. O jakiej roślinie mowa

O tym się mówi: Przeprowadzono sekcję zwłok Matthew Perry'ego. Co udało się na ten moment ustalić