Jak podaje portal "Pomponik", w miniony weekend Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zaskoczyli swoich sympatyków. Oboje zamieścili w mediach społecznościowych bardzo wymowne wpisy, które nie zostawiają najmniejszych wątpliwości. O co dokładnie chodzi?

Cichopek i Kurzajewski nie pozostawiają miejsca na spekulacje

Od chwili, w której światło dzienne ujrzała relacja łącząca Macieja Kurzajewskiego i Katarzynę Cichopek, ich nazwiska nie znikają z pierwszych stron gazet. Dzieje się tak głównie ze względu na ich byłych małżonków, którzy chętnie dzielą się z mediami swoimi refleksjami dotyczącymi swoich eks partnerów.

Kurzajewski i Cichopek starają się nie angażować w medialną przepychankę ze swoimi byłymi, próbując załatwić sprawę na drodze prawnej, oddając działanie w ręce swoich prawników. Ulgę dają im wspólne podróże, w które wyruszają tak często, jak to tylko możliwe. Ostatnio wybrali się na wyprawę do Szkocji, a swoją wyprawę relacjonowali w mediach społecznościowych.

Ich wspólne zdjęcia wywołały po raz kolejny plotki, że aktorka może być w ciąży. Nie są to jedyne plotki na ich temat. Nie brakuje głosów, że para przechodzi kryzys. Świadczyć mają o tym ich zdjęcia, na których widzimy ich oddzielnie.

Czas razem i czas oddzielnie

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski chętnie spędzają czas we dwoje, nie zapominając jednak o realizowaniu swoich pasji i dawaniu sobie przestrzeni. Sobotę para spędziła oddzielnie.

I tak Katarzyna zamieściła zdjęcie, na którym widać, jak w pięknych okolicznościach przyrody łapie ciepłe promienie jesiennego słońca.

W tym samym czasie Maciej wybrał się na rower, pokonując dystans ponad 35 kilometrów.

W niedziele oboje postanowili spełnić swój obywatelski obowiązek i pójść na wybory, co udokumentowali w swoich relacjach na Instagramie.

Relacje Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego/Instagram
Relacje Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego/Instagram
Relacje Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego/Instagram

Śledzicie losy Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego?

To też może cię zainteresować: Ewa Błaszczyk świętowała swoje 68 urodziny. Te wydarzenia położyły się cieniem na całym życiu aktorki

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Są najnowsze sondażowe wyniki wyborów parlamentarnych. Która partia zdobyła najwięcej głosów, a które mają szanse na stworzenie rządu

O tym się mówi: Przykre informacje obiegły media. Odeszła lubiana aktorka. Przez lata walczyła z chorobą nowotworową. Kondolencje płyną z całego świata