Jak informuje portal "Pomponik", nie żyje Suzanne Somers, którą widzowie na całym świecie zapamiętają z ról w takich produkcjach, jak "Krok za krokiem", czy "Gruby i chudszy". Aktorka przez 23 lata walczyła z chorobą nowotworową. Odeszła tuż przed swoimi 77. urodzinami.

Nie żyje Suzanne Somers

Informacja o śmierci Suzanne Somers poruszyła wielu fanów sitcomów. Rozpoznawalność przyniosła jej jedna z głównych ról w serialu "Three's Company", który był inspirowany brytyjskim serialem "Man About the House". Choć wcześniej miała w swoim dorobku kilka ról epizodycznych, dopiero po tym występie, zaczęła być bardziej rozpoznawalna.

Informacja o śmierci aktorki pojawiła się na jej profilu na Instagramie. Zamieścili ją bliscy aktorki, którzy byli przy niej do końca.

"Suzanne Somers odeszła w spokoju w domu we wczesnych godzinach 15 października. Przez 23 lata walczyła z agresywną odmianą raka piersi. Suzanne była otoczona kochającym mężem Alan, synem Bruce'em i jej najbliższą rodziną, która zgromadziła się, by świętować jej przypadające na 16 października 77. urodziny".

Somers mierzyła się z poważną chorobą

Suzanne Somers od 2000 roku mierzyła się z chorobą nowotworową. Aktorka cierpiała na nowotwór piersi. Pod koniec lipca tego roku przyznała, że choroba wróciła, ale jasno dawała do zrozumienia, że i tym razem będzie walczyła z całych sił o życie.

"To nie jest dla mnie nowe terytorium. Wiem, jak przywdziać strój bojowy, bo jestem wojowniczką" - napisała wówczas. Niestety 15 października gwiazda odeszła.

Suzanne Somers/YouTube @Enterteiment Tonight
Suzanne Somers/YouTube @Enterteiment Tonight
Suzanne Somers/YouTube @Enterteiment Tonight

Rodzinie, bliskim i przyjaciołom zmarłej składamy wyrazy współczucia.

To też może cię zainteresować: Duchowny zobaczył sondażowe wyniki wyborów parlamentarnych. Postanowił od razu je skomentować

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Musiałam podjąć radykalne kroki. Zmusiłam mamę do wyprowadzki z mieszkania do domu na wsi. Nie miałam innego wyjścia

O tym się mówi: Są najnowsze sondażowe wyniki wyborów parlamentarnych. Która partia zdobyła najwięcej głosów, a które mają szanse na stworzenie rządu