Jak przypomina portal "Pomponik", Viki Gabor odważnie poczynana sobie na polskiej scenie muzycznej. Jednak często mówi się nie tylko o jej wielkim talencie, ale także o jej eksperymentach z własnym wizerunkiem. Ostatnio znów zrobiło się o niej głośno, za sprawą zdjęć z nagrań do programu "Rytmy Dwójki". Stylizacja młodej gwiazdy przykuwała wzrok.

Viki Gabor budzi wiele emocji

Viki Gabor nie raz udowodniła, że ma wyjątkowy talent i wspaniały głos. Niestety ostatnio więcej mówi się o tym, jak się ubiera i maluje, niż o jej twórczości. Wielu internautów nie raz wskazywało, że młodziutka piosenkarka nosi zbyt mocny makijaż, który nijak nie pasuje do jej młodego wieku.

Część osób negatywnie ocenia także stroje Viki Gabor, twierdząc, że na siłę robi z siebie dorosłą kobietę, podczas gdy wciąż jest jeszcze dzieckiem.

Ostatnio młoda piosenkarka znów zaskoczyła wyborem stylizacji. Zaprezentowała się w niej w czasie nagrań do programu "Rytmy Dwójki", w którym artyści wykonują najbardziej znane przeboje.

Strój Viki Gabor przyciągał uwagę wszystkich!

O stroju, w jakim pojawiła się Gabor w "Rytmach Dwójki" można powiedzieć wiele, ale na pewno nie to, że jest zbyt wyzywający i niedostosowany do wieku gwiazdy. Młoda artystka połączyła czerń z kolorem herbaciano-złotym w stylizacji, która z pewnością jest niebanalna.

Całość uzupełniła czarnymi butami na platformie, które współgrały z pozostałymi elementami stroju. Nastoletnia gwiazda postawiła również na wyrazisty makijaż i sporą ilość biżuterii.

Zdjęcia znajdziecie tutaj.

A jak wam podoba się Viki Gabor w takim wydaniu? Jak oceniacie jej ostatnią stylizację?

To też może cię zainteresować: Meteorolodzy zdradzili, jakiej pogody możemy spodziewać się w listopadzie. Czy możemy liczyć na polską złotą jesień

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: W trakcie debaty wyborczej niespodziewanie padło nazwisko Krzysztofa Krawczyka. Który z polityków i z jakiego powodu wspomniał o artyście

O tym się mówi: Kolekcjonerzy i pasjonaci PRL poszukują rzeczy z tego okresu. Za wiele z nich są w stanie zapłacić krocie