Jak przypomina portal "Super Express", Agata Kornhuser-Duda doczekała się przydomku "milczącej pierwszej damy", bo nie tylko nie udziela wywiadów, ani nie zabiera głosu w ważnych społecznie i politycznie sprawach. Nie oznacza to jednak, że żona prezydenta nie robi nic. Angażuje się w różne akcje organizowane w naszym kraju, a także towarzyszy mężowi w zagranicznych podróżach. Ostatnio gościli w Portugalii. Pierwsza dama wyglądała zachwycająco!

Tak Agata Kornhauser-Duda zaprezentowała się w Portugalii!

Przed kilkoma dniami polska para prezydencka wzięła udział w spotkaniu Przywódców Państw Grupy Arraiolos w Portugalii. W trakcie spotkań odbywanych przez prezydenta Dudę, jego żona odwiedziła między innymi księgarnię Lello, która działa od ponad stu lat, a także Muzeum Narodowe Soares dos Reis.

Agata Kornhauser-Duda wzięła również udział w rejsie, którego malownicza trasa nazywana jest "Rejsem pod sześcioma mostami". W trakcie wizyty w Portugalii, oczy wszystkich zwrócone były na strój pierwszej damy.

Sympatycy stylu pierwszej damy podkreślają, że po raz kolejny pokazała klasę, wybierając lekką i zwiewną sukienkę w delikatnym odcieniu błękitu. Tradycyjnie Agata Kornhauser-Duda do sukienki dobrała pasek kolorystycznie pasujący do butów.

Styl pierwszej damy od lat budzi emocje

Dyskusje na temat stylu Agaty Kornhauser-Dudy trwają od chwili, w której pojawiła się u boku męża w trakcie jego pierwszej kampanii wyborczej. Poproszona o ocenę stylu pierwszej damy Malwina Wędzikowska, uznała, że jest on "poprawny", a ona sama z pewnością coś by w nim zmieniła.

" Uważam, że pani Agata Duda wygląda poprawnie. Gdybym dostała ją w swoje ręce, na pewno bym coś zmieniła" - powiedziała Wędzikowska w rozmowie z "Plotkiem".

Wiele osób wskazuje, że pierwsza dama konsekwentnie trzyma się sprawdzonych modeli, które są dość zachowawcze i nie wybijają się na tle innych.

A wy, co sądzicie o stylu pierwszej damy?

To też może cię zainteresować:W trakcie debaty wyborczej niespodziewanie padło nazwisko Krzysztofa Krawczyka. Który z polityków i z jakiego powodu wspomniał o artyście

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Nie rozumiem, po co tata wydaje taki majątek na znicze. Zmarłym to i tak obojętne

O tym się mówi: Barbara Kurdej-Szatan zabrała głos na temat rozwodu. "Widocznie za szybko się pobraliśmy"