Jak przypomina portal "Pomponik", Barbara Kurdej-Szatan od 2011 roku jest żoną Rafała Szatana, z którym doczekała się dwójki dzieci. Media nie raz, nie dwa rozpisywały się o kryzysie, jaki dotknął małżonków. Jakiś czas temu aktorka przyznała, że w jej związku bywa różnie.

Małżeństwo Szatanów to nie tylko wzloty

Barbara Kurdej-Szatan wspólnie z mężem nie kreuje się na parę idealną. Wprost przeciwnie, wielokrotnie dawała do zrozumienia, że w ich relacji bywa różnie. Przyznała, że jak każda para, tak i oni przeżywali "wzloty i upadki". Dochodziło między nimi do kłótni, ale każdy mniejszy, czy większy kryzy, utwierdzał ich tylko w przekonaniu, że chcą być razem.

Do tematu Kurdej-Szatan wróciła w książce Magdaleny Bober "Jak to się stało?". Przyznała, że pojawiały się u niej myśli, że być może decyzja o ślubie była przez nich podjęta zbyt pochopnie i może lepiej byłoby się rozstać.

"W najgorszych momentach, podczas kłótni, w złości... Nie chciałam rozwodu, ale miałam takie myśli. Przez to, że tak się mijaliśmy, jeżeli chodzi o charakter, podejście do życia, patrzenie na świat. Miałam wtedy wrażenie, że jednak do siebie nie pasujemy i że widocznie za szybko się pobraliśmy" - stwierdziła Kurdej-Szatan.

Barbara Kurdej-Szatan/YouTube @Wirtualna Polska
Barbara Kurdej-Szatan/YouTube @Wirtualna Polska
Barbara Kurdej-Szatan/YouTube @Wirtualna Polska

Wszystko działo się bardzo szybko

Barbara Kurdej-Szatan nie ukrywa, że znajomość z Rafałem była od początku bardzo intensywna. Jak przyznała, już po dwóch miesiącach wiedziała, że to "ten jedyny". Po pięciu miesiącach od pierwszej randki Rafał Szatan postanowił oświadczyć się ukochanej. Przyjęła jego oświadczyny, uznając, że nawet nie ma się nad czym zastanawiać.

Dość szybko zdecydowali się także na dziecko. Jedna po dwóch latach od narodzin ich córki Hani, pojawił się pierwszy kryzys. W jednym z wywiadów aktorka przyzanła, że mieli problem ze zrozumieniem siebie wzajemnie. Rafał Szatan był sfrustrowany tym, że żona tak dużo pracuje, a on tak dużo siedzi w domu. Z czasem jednak udało im się zrozumieć wzajemne potrzeby i dogadać.

Rafał Szatan stwierdził, że ich sposobem na przetrwanie kryzysów, jest umiejętność przepraszania i przyznawania się do błędu.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan/YouTube @Basia Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan/YouTube @Basia Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatn i Rafał Szatan/YouTube @Basia Kurdej-Szatan

Zaskoczeni?

To też może cię zainteresować: W trakcie debaty wyborczej niespodziewanie padło nazwisko Krzysztofa Krawczyka. Który z polityków i z jakiego powodu wspomniał o artyście

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Internauci przecierali oczy ze zdumienia. Danuta Holecka nie przypomina samej siebie. Jej najnowsze zdjęcie wywołało ogromne poruszenie

O tym się mówi:Adam Małysz przeprosił swoich sympatyków. Nie każdy zdobyłby się na podobny gest. O co chodzi