Nazwiska Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego nie znikają z pierwszych stron gazet i stron portali plotkarskich od roku. Jak wskazuje portal "Super Express" sympatycy pary zastanawiają się, czy aktorka nie jest przypadkiem w ciąży. Powodem plotek mają być szczegóły, których fani dopatrzyli się na zdjęciach z urodzinowego wypadu gwiazd. O czym dokładnie mowa?

Urodzinowy wypad Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

W sobotę 7 października Katarzyna Cichopek świętowała swoje 41. urodziny. Wspólnie z ukochanym i grupą przyjaciół wybrali się wspólnie do Szkocji. I tym razem postanowili zamieścić w sieci kilka wspólnych zdjęć. Kadry wskazują, że zakochani świetnie się bawili, a wspólnie spędzony czas sprawił im ogromną radość.

Pod postem zamieszczonym przez Cichopek znalazła się masa życzeń urodzinowych od jej sympatyków. Nie zabrakło również komentarzy sugerujących, że aktorka jest w ciąży. Domysły wywołał luźny sweter, jaki aktorka założyła na jesienny spacer po pięknej Szkocji.

Kolejnym argumentem zwolenników opcji "ciążowej" jest fakt, że Maciej Kurzajewski pozując do jednego ze zdjęć, trzyma ukochaną za brzuch. Podobny kadr zmieścili w trakcie swojej wycieczki do Egiptu. Wtedy również internauci podejrzewali, że może się za tym kryć coś więcej.

Para do tej pory nie odniosła się do tych rewelacji i raczej nie możemy się spodziewać, że zrobią wyjątek i postanowią odpowiedzieć na te doniesienia.

To wtedy potwierdzili swój związek

W październiku ubiegłego roku, kiedy Katarzyna Cichopek obchodziła swoje 40. urodziny, wyszedł na jaw jej związek z Maciejem Kurzajewskim. Do ujawnienia zmusiła zakochanych była żona dziennikarza. Paulina Smaszcz składając życzenia aktorce, zdradziła, że na wycieczkę do Izraela wybrała się ona z Kurzajewskim.

Nie mając wyjścia, zakochani postanowili opublikować wspólne zdjęcia, potwierdzając łączące ich uczucie.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski/YouTube @plotki24h
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski/YouTube @plotki24h
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski/YouTube @plotki24h

Co sądzicie o spekulacjach na temat ciąży?

To też może cię zainteresować: Barbara Kurdej-Szatan wróciła wspomnieniami do najtrudniejszych chwil. "Zaczęłam się bać o życie rodziny i siebie. To było trudne, bolesne"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Internauci przecierali oczy ze zdumienia. Danuta Holecka nie przypomina samej siebie. Jej najnowsze zdjęcie wywołało ogromne poruszenie

O tym się mówi: Wiele osób idąc na cmentarz, zabiera ze sobą sól. Powód wiele osób zaskoczy. Patent cieszy się coraz większą popularnością