Jak przypomina portal "Goniec", przez wiele miesięcy o Tomaszu Komendzie rozpisywały się wszystkie media w kraju. Mężczyzna spędził w więzieniu 18 lat za zbrodnię, której nie popełnił. Osobą, która nigdy nie wątpiła w niewinność Tomka, była jego matka. To ona zawsze była obok niego. Tym większym zaskoczeniem były medialne doniesienia mówiące o tym, że uniewinniony Komenda nie utrzymuje kontaktu ze swoją matką. Co na ten temat powiedziała pani Teresa Klemańska?

Tomasz Komenda zerwał kontakt z rodziną

Po uniewinnieniu Tomasz Komenda zaczął walkę o odszkodowanie za 18 spędzonych za kratami lat. Jego walkę o sprawiedliwość śledziła cała Polska. Media rozpisywały się nie tylko o jego walce o wielomilionowe zadośćuczynienie, ale także o jego życiu prywatnym, bo mężczyzna zaczął sobie układać życie z Anną Walter.

Jakiś czas temu, media donosiły, że choć Komendzie udało się wywalczyć wielomilionowe odszkodowanie, to relacje z jego najbliższymi są raczej dramatyczne. Komenda rozstał się z partnerką. Anna otwarcie mówiła o tym, że uchyla się od płacenia alimentów na ich synka.

Rozpaść miały się także relacje Komendy z matką, która zawsze stała przy nim i wierzyła w jego niewinność, nawet wtedy, gdy nikt inny nie wierzył.

Tomasz Komenda/YouTube @Info-Fakty
Tomasz Komenda/YouTube @Info-Fakty
Tomasz Komenda/YouTube @Info-Fakty

Teresa Klemańska zabrała głos

Mama Tomasza Komendy nie ukrywa, że choć starała się wierzyć, że jej syn nie byłby zdolny do popełnianie tej okrutnej zbrodni, to nawet jej zdarzały się momenty kryzysowe. Wtedy była bliska odebrania sobie życia i gdyby nie to, że syn wrócił wcześniej do domu, mogłoby już jej nie być.

W ostatnich wywiadach przyznawała, że po otrzymaniu odszkodowania Komenda wyprowadził się od niej i całkowicie zerwał z nią kontakt. Klemańska nie ukrywa, że syn ma wokół siebie złych doradców i obawia się, że "szybko roztrwoni" otrzymane pieniądze.

"Nie dam złego słowa na Tomka powiedzieć, ale z nim nie wygram, on mnie nie słucha. Wiem, że nie jest szczęśliwy, ale nie mam już nadziei. To koniec, zamknięty rozdział. Muszę zacząć żyć od nowa" - powiedziała mama Tomasza Komendy.

Teresa Klemańska/YouTube @Uwaga! TVN
Teresa Klemańska/YouTube @Uwaga! TVN
Teresa Klemańska/YouTube @Uwaga! TVN

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Wiele osób idąc na cmentarz, zabiera ze sobą sól. Powód wiele osób zaskoczy. Patent cieszy się coraz większą popularnością

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Internauci przecierali oczy ze zdumienia. Danuta Holecka nie przypomina samej siebie. Jej najnowsze zdjęcie wywołało ogromne poruszenie

O tym się mówi: Marcin Hakiel przerwał milczenie. Sprawa dotyczy relacji z byłą żoną