Marzec 2022 roku przyniósł informację, że Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek postanowili się rozstać. Pomimo separacji, para nadal pozostaje związana wspólnym kredytem mieszkaniowym związanym z luksusową willą na warszawskim Wilanowie. Hakiel opowiedział o tej kwestii w programie “Żurnalista” oraz ujawnił inne szczegóły dotyczące swojego życia po rozwodzie.

Katarzyna Cichopek obecnie obchodzi swoje 41. urodziny w Szkocji, w towarzystwie Macieja Kurzajewskiego. Jednak jej życie prywatne nadal jest źródłem zainteresowania innych, zwłaszcza mediów. Marcin Hakiel, były mąż Cichopek, ujawnił nowe szczegóły związane z ich rozwodem i wspólnymi inwestycjami.

Hakiel, który pojawił się jako gość w programie “Żurnalista”, podzielił się informacjami dotyczącymi aspektów finansowych ich rozstania. Kiedy byli jeszcze małżeństwem, para prowadziła wiele wspólnych inwestycji. Szczególnie interesujący był temat ich willi na Wilanowie, którą zakupili za 3,5 miliona złotych. Wbrew wcześniejszym doniesieniom, ta nieruchomość nie została jeszcze sprzedana. Hakiel wyjaśnił, że obecnie wynajmują ten dom, a ich sytuacja finansowa związała się z trudnościami związanymi z kredytem hipotecznym. Po zakończeniu rozprawy frankowej spodziewają się poprawy sytuacji i planują sprzedać tę nieruchomość.

Hakiel podkreślił, że przez lata prowadzili różne inwestycje i że ryzyko jest inherentne w biznesie. Jego ostatnie słowa sugerują, że po zakończeniu wszystkich formalności związanymi z tą nieruchomością, planują ją sprzedać.


To też może cię zainteresować:
Z życia wzięte. Liczyłam, że córki odwiedzą mnie 1 listopada, w końcu będą w mieście. One stwierdziły, że to nie moje święto

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Aleksander Kwaśniewski opowiedział o problemach ze zdrowiem. "Wyszedłem z kliniki o własnych siłach, a dwie godziny później nie mogłem wstać"

O tym się mówi: Danuta Holecka nie ma powodu do narzekania. Gwiazda TVP może liczyć na ogromne zarobki. Sumy robią wrażenie