Jak przypomina portal "Pomponik", od rozstania Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, nazwisko aktorki nie znika z pierwszych stron gazet i portali plotkarskich. Fani regularnie śledzą jej profile w mediach społecznościowych. Jeden z ostatnich wpisów wywołał spore poruszenie wśród internautów. Gwiazda zapewne spodziewając się tego, jakie emocje wzbudzi, wykazała się sporą przezornością. O co dokładnie chodzi?

Katarzyna Cichopek raczej unikała tego tematu

Katarzyna Cichopek w swoich mediach społecznościowych zamieszcza wpisy dotyczące jej pracy, pokazuje relacje z wyjazdów z ukochanym Maciejem Kurzajewskim, a także reklamuje różnego rodzaju produkty. Do tej pory aktorka raczej unikała wyrażania swoich poglądów politycznych i ten temat nie pojawiał się w jej przekazach w ogóle.

Ostatnio Cichopek postanowiła odejść od tej zasady i nawiązała do ważnego wydarzenia, jakie czeka nas już w najbliższym czasie.

Katarzyna Cichopek zwróciła się do Polek z ważnym apelem

"Mój Instagram to miejsce, gdzie pokazuję wam swój lifestyle, gdzie reklamuję różne rzeczy, polecam ciekawe miejsca, ale jest to też miejsce, gdzie chcę mówić o rzeczach ważnych. Właśnie takie ważne wydarzenie zbliża się wielkimi krokami..." - zaczęła swoją wypowiedź Katarzyna Cichopek, odnosząc się do zbliżających się wyborów parlamentarnych.

Aktorka zwróciła się w swoim wystąpieniu szczególnie do kobiet, wskazując, że 15 października powinny pojawić się przy urnach wyborczych i oddać swój głos. Cichopek zastrzegła, że nie będzie nikomu wskazywać, którą z partii powinien wybrać, ale jedynie prosi o głos oddany "w zgodzie z sobą" i "ze swoim sercem".

Aktorka przezornie wyłączyła możliwość komentowania postów, chcąc uniknąć zapewne lawiny komentarzy uderzających w poszczególnych uczestników polskiej sceny politycznej.

Co sądzicie o apelu Katarzyny Cichopek?

To też może cię zainteresować: Karol i Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" potwierdzili to, o czym plotkowano od dawna. "Tak powinno być od samego początku"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wróciły plotki na temat Alicji Bachledy-Curuś i Sebastiana Kulczyka. Co łączy tę dwójkę

O tym się mówi: Odszedł książę rocka i członek legendarnego zespołu. Koledzy z zespołu zamieścili w sieci poruszający wpis