Jak przypomina portal "Pomponik", Laura i Karol to jedna z par, która zdobyła popularność dzięki udziałowi w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Widzowie okrzyknęli ich największymi "wpadkami" formatu, bo zaaranżowane przez ekspertów w ich przypadku małżeństwa okazały się totalną katastrofą. Para szybko wzięła sprawy w swoje ręce i naprawiła błąd specjalistów. Teraz zdecydowali się na kolejny krok.

Laura i Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" naprawili błąd ekspertów

Laura Wielich i Karol Maciesz byli uczestnikami piątej edycji formatu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Dla obojga eksperci wybrali partnerów idealnych. Szybko okazało się jednak, że specjaliści mocno się pomylili, a małżeństwa Laury i Karola okazały się jedną wielką klapą. Oboje ze swoimi małżonkami zdecydowali się rozwieść.

Nie mogą jednak uznać występu w formacie za błąd, bo to właśnie temu trafili na siebie. Laura i Karol zdecydowali się bliżej poznać. Jakiś czas po zakończeniu nagrań wyszło na jaw, że zostali parą i regularnie się spotykają. To Karol napisał do Laury, która od razu wpadła mu w oko.

W mediach społecznościowych Karola i Laury często pojawiały się ich wspólne zdjęcia. Ich sympatycy często pytali ich, czy zamierzają się pobrać, ale zakochani uparcie nie zdradzali swoich planów. Jak się później okazało, byli w trakcie przygotowań do ślubu.

Co prawda niektórzy zaczęli coś podejrzewać, gdy na profilu Laury pojawiło się zdjęcie z próbnym makijażem, ale nawet wtedy kobieta nie zdecydowała się ani potwierdzić tych przypuszczeń, ani im zaprzeczyć.

Laura i Karol już po ślubie!

Teraz Karol postanowił oficjalnie potwierdzić, że wziął ślub z Laurą. Na jego profilu w mediach społecznościowych pojawiło się ich zdjęcie ślubne. Pan Młody napisał, że ślub odbył się w sobotę 30 września o godzinie 14 w jednym z gliwickich kościołów.

Pod postem świeżo upieczonego męża pojawiła się lawina komentarzy. "Tak powinno być od samego początku!" - napisała jedna z internautek. "Od samego początku oglądania programu wiedziałam, że Wy powinniście być razem" - dodała inna.

Nowożeńcom gratulujemy i życzymy szczęścia na wspólnej drodze życia.

To też może cię zainteresować: Emocje przed wyborami rosną. W studiu telewizyjnym doszło do awantury między gospodarzem programu i politykiem. O co poszło

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Prowadząca "Wiadomości" odtrąbiła sukces. Edyta Lewandowska mówi o znokautowaniu konkurencji. O co dokładnie chodzi

O tym się mówi: Fani Dody nie kryją radości z ostatnich doniesień. Pytają, czy ich idolka wróciła do byłego partnera. Najnowsze zdjęcia nie pozostawiają złudzeń