Jak wskazuje portal "Super Express", fani Dody zadają sobie pytanie, czy ich idolka i Dariusz Pachut są znów razem. W lipcu bieżącego roku media obiegła informacja, że para zdecydowała się rozstać. Przestali się obserwować w mediach społecznościowych i usunęli wspólne zdjęcia ze swoich profili. Wygląda jednak na to, że rozstanie było chwilowe i znów są razem. Dowodem na to mają być ich wspólne zdjęcia.

Wszyscy mieli nadzieję, że artystka odnalazła wreszcie szczęście

Doda ma za sobą kilka medialnych związków, które nie przetrwały próby czasu. Kiedy pojawiły się informacje, że piosenkarka związała się z Dariuszem Pachutem, jej fani mieli nadzieję, że ich idolka wreszcie znalazła szczęście i miłość. I faktycznie publikowane w social mediach relacje i zdjęcia wskazywały, że Doda jest naprawdę szczęśliwa z nowym partnerem.

Niespodziewanie w lipcu bieżącego roku pojawiła się informacja o rozstaniu Dody i Dariusza Pachuta. Partnerzy przestali obserwować swoje profile w mediach społecznościowch. Doda nie komentowała powodów rozstania, prosząc dziennikarzy o to, żeby uszanowali jej prywatność i omijali tematy z tym związane.

Nieco bardziej wylewna była w swoim programie "Doda. Dream Show", gdzie otwarcie opowiedziała, co było powodem rozpadu jej związku z podróżnikiem.

"Byłam głupia, bo 100 razy mówiłam, że nie będę pokazywać swojego związku w sieci, a mój jedyny progres był taki, że nie chodziłam na ścianki i nie dawałam żadnego wywiadu, a jednak na Instagramie też nie można pokazywać. Nigdzie, k*rwa, nie można pokazywać (...) Muszę wyciągnąć wnioski. Jak teraz nie wyciągnę wniosków, to już nie wiem" - powiedziała gwiazda.

Doda/YouTube @TheDodaTV
Doda/YouTube @TheDodaTV
Doda/YouTube @TheDodaTV

Tabloid donosi, że Doda i Pachut znów są razem

W ostatni weekend Doda wystąpiła na koncercie "Roztańczony PGE Narodowy". Obiektywy kamer i aparatów przyłapały piosenkarkę w towarzystwie Dariusza Pachuta. Od razu ruszyła lawina spekulacji, czy para znów jest razem.

"Super Express" powołując się na źródło z otoczenia piosenkarki, potwierdza, że Dariusz Pachut i Doda znów są razem. Oboje mieli uznać, że łącząca ich więź była czymś wyjątkowym i warto o nią zawalczyć.

Sama artystka milczy na ten temat, czemu raczej trudno się dziwić. Wygląda na to, że wyciągnęła wnioski i nie zamierza już popełniać błędów przeszłości. Zdjęcia Dody i Pachuta możecie zobaczyć tutaj.

Doda i Dariusz Pachut/YouTube @Newsy dnia
Doda i Dariusz Pachut/YouTube @Newsy dnia
Doda i Dariusz Pachut/YouTube @Newsy dnia

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Alicja Majewska nie może liczyć na wysokie świadczenie z ZUS. Tak dorabia do głodowej emerytury. Może liczyć na spore pieniądze

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jan Holoubek wyreżyserował film poświęcony Tomaszowie Komendzie. "Żałuję, że ta historia nie ma szczęśliwego finału"

O tym się mówi: Krzysztof Jackowski mówi o nadchodzących wydarzeniach. "To może być dla wielu ludzi podejrzane, dlatego może być to ciężka noc"