Jak przypomina portal "Pomponik", Alicja Bachleda-Curuś mieszka na stałe w Stanach Zjednoczonych. Media rozpisują się o e życiu prywatnym znacznie częściej niż o jej dokonaniach aktorskich. Głośno było o jej związku z Colinem Farrellem, z którym doczekała się narodzin syna Henry'ego Tadeusza. Sporo miejsca poświęcało się także jej relacji z Sebastianem Kulczykiem. Co ich łączyło?

Głośne związki Alicji Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś od lat cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony fanów. Choć od lat stara się podbić swoim talentem Hollywood, więcej miejsca niż jej aktorstwu poświęca się jej życiu prywatnemu. Głośno było o jej romansie z Colinem Farrellem. Choć ich związek nie przetrwał próby czasu, to para doczekała się narodzin syna.

O kolejnych relacjach Bachledy-Curuś także było głośno, choć głównie w polskich mediach. Aktorka była łączona z Sebastianem Karpielem-Bułecką, a także z Marcinem Gortatem. Teraz gwiazda ma być związana ze szwajcarskim milionerem, z którym miała się nawet zaręczyć, choć obojgu nie spieszy się do ślubu.

Co łączyło Alicję Bachledę-Curuś i Sebastiana Kulczyka

Tygodnik "Dobry Tydzień" postanowił po raz kolejny wrócić do relacji łączących Alicję Bachledę-Curuś z Sebastianem Kulczykiem. Ta dwójka przed laty była ze sobą bardzo blisko. W 2003 roku mogliśmy ich zobaczyć na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach, gdzie byli praktycznie nierozłączni.

"Lubimy się, bo łączy nas podobne poczucie humoru. Sebastian ma duży dystans do siebie, jest normalnym chłopakiem, choć sytuacja, w której postawiło go życie, jest wyjątkowa" - mówiła wówczas o Kulczyku. Choć wszyscy zastanawiali się, czy są parą, oni tego nie potwierdzali.

Niewiele później Alicja wyjechała do Stanów Zjednoczonych, a Kulczyk wziął ślub z Katarzyną Jordan, z którą rozwiódł się po 7 wspólnie spędzonych latach. Jak donosi tygodnik, oboje nadal ciepło o sobie myślą i wspierają w trudnych chwilach. Jeśli wierzyć tym doniesieniom, aktorkę bardzo poruszył gest Kulczyka, który przekazał 21 milionów na Centrum Zdrowia Dziecka.

Tygodnik przypomniał, że dziś serce Sebastiana Kulczyka jest nadal wolne, sugerując, że być może historia Sebastiana i Alicji jeszcze się nie skończyła.

Sebastia Kulczyk/YouTube @Kulczyk Investments
Sebastia Kulczyk/YouTube @Kulczyk Investments
Sebastia Kulczyk/YouTube @Kulczyk Investments

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Krzysztof Jackowski mówi o nadchodzących wydarzeniach. "To może być dla wielu ludzi podejrzane, dlatego może być to ciężka noc"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jan Holoubek wyreżyserował film poświęcony Tomaszowie Komendzie. "Żałuję, że ta historia nie ma szczęśliwego finału"

O tym się mówi: Odszedł książę rocka i członek legendarnego zespołu. Koledzy z zespołu zamieścili w sieci poruszający wpis