Jak przypomina portal "O2", w 2020 roku świat usłyszał o pochodzącej z Rosji Dari Sudnisznikowej. 13-letnia wówczas dziewczynka ogłosiła, że jest w ciąży, a ojcem jej dziecka miał być jej zaledwie 10-letni kolega. Niedługo później nastolatka zaszła w kolejną ciążę. Jak dziś wygląda jej życie.

13-latka zaszła w ciążę. Ojcem miał być 10-latek!

W 2020 media na całym świecie obiegła historia ciężarnej 13-letniej Darii Sudnisznikowej. Dziewczynka wskazywała, że ojcem jej dziecka jest jej 10-letni kolega. Chłopiec ujął wszystkich swoją dojrzałością i tym, jak odebrał Darię i jej malutką córeczkę ze szpitala. Zjawił się na miejscu z kwiatami.

Eksperci od początku podawali w wątpliwość, że chłopiec faktycznie byłby zdolny do spłodzenia potomka w tak młodym wieku. Sama Daria w końcu przyznała, że to nie Wania jest ojcem Emilki. Twierdziła, że ciąża była wynikiem gwałtu, ale i tę wersję szybko ją zmieniła.

Początkowo Wania deklarował, że będzie się opiekował przybraną córką, ale po miesiącu rola ojca mu się znudziła. Daria długo nie płakała po swoim przyjacielu. Jego miejsce zajął 17-letni Maxim. Nastolatka zaszła w ciążę, o czym poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Poddała się zabiegowi

Choć na początku nastolatka początkowo zapewniała, że urodzi dziecko, ostatecznie poddała się zabiegowi aborcji. Swoją decyzję tłumaczyła względami zdrowotnymi, choć nie były one jedynymi motywami jej działania.

Swoim obserwatorom zdradziła, że zdecydowała się przerwać ciążę także dlatego, że ojciec dziecka zapowiedział, że nie zamierza angażować się w opiekę nad dzieckiem. Do tego miał stosować wobec Darii przemoc fizyczną.

Obecnie Daria jest samotną matką, która ma całkiem nieźle radzić sobie z opieką nad córką. Niedawno obchodziła 3. urodziny córki. Jej konto obserwuje 114 tysięcy internautów.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Te osiem znaków wskazuje, że nasi bliscy, którzy odeszli, nadal są przy nas. Co powinno zwrócić naszą uwagę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Zobaczyłam stojącą na ulicy staruszkę. To, co wydarzyło się chwilę później, poruszyło mną

O tym się mówi:Sieć obiegły najnowsze zdjęcia syna Colina Farrella i Alicji Bachledy-Curuś. Fani nie mają wątpliwości, do kogo podobny jest nastolatek