17-letnia Zuzia Janik jest jedną z uczestniczek, którą widzowie będą mogli zobaczyć dzisiejszego wieczoru podczas ostatnich Przesłuchań w Ciemno 14. edycji programu “The Voice of Poland”. Jej występ był pełen emocji i wzruszeń. Zapraszam do obejrzenia tego występu na wideo!

Program "The Voice of Poland" jest jednym z najpopularniejszych show telewizyjnych w historii. W przeszłości zwyciężyli w nim tacy utalentowani artyści jak Aleksandra Nizio, Natalia Sikora czy Mateusz Ziółko. Jednym z ostatnich wystąpień, które wywołało ogromne emocje, był występ Zuzi Janik, która zadedykowała swój występ zmarłemu bratu. Gdy trenerzy dowiedzieli się o tym, popłynęły łzy. Ten wzruszający moment, w którym 17-letnia dziewczyna wykonała utwór popularnej wokalistki Sanah, stał się jednym z najbardziej poruszających momentów w historii "The Voice of Poland". Zachęcam do obejrzenia tego wzruszającego występu na wideo.

Emocje w "The Voice of Poland" sięgnęły zenitu, gdy Zuzia Janik wykonała przebój "Nic Dwa Razy" popularnej artystki Sanah. Wszystkie fotele trenerskie odwróciły się niemal natychmiast po usłyszeniu jej niesamowitego głosu. Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Lanberry oraz Tomson i Baron rywalizowali o to, by zdobyć tę niezwykle utalentowaną nastolatkę do swojego zespołu. Podczas rozmowy z trenerami Zuzia Janik podzieliła się swoją poruszającą historią, co tylko dodatkowo wzruszyło uczestników i publiczność programu.

To też może cię zainteresować: Kobieta podzieliła się swoimi przemyśleniami dotyczącymi wychowania dzieci. Seniorka nie była w stanie powstrzymać łez

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Kiedy syn oznajmił, że wstępuje do seminarium, omal nie dostałam zawału. Nie chcę, żeby zmarnował sobie życie

O tym się mówi: Paulina Smaszcz podzieliła się traumatycznymi doświadczeniami. "Nawet nikt go nie wspomina, bo przecież ludzie wolą udawać, że nie ma tematu"