Aleksander Kwaśniewski wywołał duże zaniepokojenie opinii publicznej po niedawnej poważnej operacji, która miała miejsce po wcześniejszych doniesieniach o jego złym stanie zdrowia. Choć pojawiły się komplikacje, na szczęście operacja zakończyła się pomyślnie. Niestety, pojawiły się nowe niepokojące wieści, ponieważ polityk niespodziewanie odwołał swój planowany przyjazd, co zostało przekazane przez Macieja Stuhra.

Pod koniec sierpnia pojawiły się poruszające informacje o hospitalizacji Aleksandra Kwaśniewskiego. Polityk nagle zrezygnował z zaplanowanego spotkania autorskiego z powodu poważnych problemów zdrowotnych. Chociaż córka byłego prezydenta unikała komentowania tej trudnej sytuacji, wyraziła wdzięczność za wsparcie i serdeczne słowa. Na szczęście, jak się początkowo wydawało, sytuacja zakończyła się pomyślnie.

Aleksander Kwaśniewski przeszedł przez trudny okres zdrowotny po operacji kolana, która zakończyła się poważnymi komplikacjami. Jego kłopoty zaczęły się już w lipcu, gdy po pozornie prostym zabiegu kolano zostało zainfekowane bakterią, prowadząc do ropnego zapalenia, które wymagało operacji. Trwała walka o poprawę stanu zdrowia przez dwa miesiące, podczas której Kwaśniewski potrzebował kul do poruszania się.

Jednak niedawno, na uroczystościach z okazji 80. urodzin Lecha Wałęsy, Kwaśniewski niespodziewanie odwołał swój przyjazd. Maciej Stuhr, który prowadził wydarzenie, poinformował o tym nieoczekiwanym zwrocie wydarzeń.


To też może cię zainteresować:
Kobieta podzieliła się swoimi przemyśleniami dotyczącymi wychowania dzieci. Seniorka nie była w stanie powstrzymać łez

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Kiedy syn oznajmił, że wstępuje do seminarium, omal nie dostałam zawału. Nie chcę, żeby zmarnował sobie życie

O tym się mówi: Paulina Smaszcz podzieliła się traumatycznymi doświadczeniami. "Nawet nikt go nie wspomina, bo przecież ludzie wolą udawać, że nie ma tematu"