Jak przypomina portal "Pomponik", Katarzyna Cichopek nie mogła narzekać ani na brak powodzenia w miłości, ani w życiu zawodowym. W ubiegłym roku aktorka zakończyła po 17 latach związek z Marcinem Hakielem, by znaleźć szczęście u boku Macieja Kurzajewskiego. Aktorka cieszyła się też dobrą passą w kwestiach zawodowych. Niestety wygląda na to, że ta już powoli się kończy. W ramówce zabrakło bowiem kolejnego programu, w którym brała udział Cichopek. Poznajcie szczegóły!

Katarzyna Cichopek bez pracy?

Katarzyna Cichopek w duecie z architektem Jonatanem Kilczewskim prowadziła program "Operacja aranżacja". Format miał pokazywać metamorfozy wnętrz, dokonywane stosunkowo niedużym kosztem. Pierwszy sezon emitowany był na antenie TVP Kobieta jesienią ubiegłego roku.

Fanów programu z pewnością nie ucieszy fakt, że programu zabraknie w tegorocznej ramówce stacji. Z informacji przekazanych przez portal "Press" wynika, że nowy sezon nie pojawi się w tym roku. Możliwe jednak, że doczeka się kontynuacji w przyszłym roku.

Cichopek nie ma szczęścia do programów

"Operacja aranżacja" nie jest jedynym programem z udziałem Katarzyny Cichopek, którego zabraknie w ramówce. Do niedawna Cichopek zasiadała w jury programu "You Can Dance - Nowa Generacja". Niestety władze stacji zdecydowały się o zakończeniu produkcji tanecznego show.

Fanów Katarzyny Cichopek z pewnością ucieszy fakt, że aktorka zachowała posadę w programie "Pytanie na śniadanie" i nowych odcinkach "M jak miłość". Cichopek pozostaje też aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, gdzie znajdziemy m.in. relacje ze wspólnych wyjazdów ze swoim ukochanym.

Żałujecie, że w jesiennej ramówce TVP zabraknie programu "Operacja aranżacja"?

To też może cię zainteresować: Agnieszka Woźniak-Starak zwróciła się do swoich fanów o wsparcie. Sprawa jest bardzo poważna

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: O "Wiadomościach" TVP znów zrobiło się głośno. Czegoś takiego do tej pory nie widzieliśmy. Internauci bezlitośnie drwią z wpadki

O tym się mówi: Stan Borys świętował niedawno swoje 82. urodziny. Artystka przyznał, czego sobie z tej okazji życzył