Jak przypomina portal "Pomponik", Agnieszka Woźniak-Starak straciła jakiś czas temu pracę w "Dzień dobry TVN". Choć zniknęła z anteny, nadal pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi sympatykami, regularnie zamieszczając w mediach społecznościowych kolejne posty. Ostatnio zwróciła się do swoich fanów z pewnym apelem. Czego dotyczy?

Agnieszka Woźniak-Starak straciła pracę w "Dzień dobry TVN"

Agnieszka Woźniak-Starak związana jest z mediami od lat. Jej fani nie kryli radości, kiedy po rodzinnej tragedii prezenterka zaczęła pracę na planie "Dzień dobry TVN". Tworzyła duet z Ewą Drzyzgą i choć na początku nie wszystkim przypadło do gustu to połączenie, z czasem widzowie przekonali się do niego.

Niespodziewanie w czerwcu bieżącego roku media obiegła informacja o tym, że Agnieszka Woźniak-Starak straciła pracę w śniadaniówce. Jej programowa koleżanka zachowała posadę i możemy ją nadal oglądać w "Dzień dobry TVN", które prowadzi wspólnie z Krzysztofem Skórzyńskim.

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak/YouTube @TVN Style
Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak/YouTube @TVN Style
Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak/YouTube @TVN Style

Agnieszka Woźniak-Starak zaapelowała do swoich fanów

Agnieszka Woźniak-Starak nie narzeka na brak zajęć. Prezenterka prowadzi własny podcast i jest aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio, na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie petycji, które opatrzyła opisem "Proszę o wsparcie".

Petycja związana jest z planami zlikwidowania Stacji Badawczej Instytutu Parazytologii PAN w Kosewie. Tu swój dom ma ponad 400 zwierząt. W Stacji prowadzone są badania nad jeleniami szlachetnymi, jeleniami wschodnimi, a także danielami europejskimi.

Autorzy petycji zwracają uwagę, że likwidacja placówki będzie oznaczała stratę w wymiarze nie tylko naukowym, ale także ekologicznym i społecznym. Stąd apel o podpisy, które pozwolą uchronić Stację przed likwidacją i da jej szansę na "dalszy rozwój polskiej nauki i edukacji".

Realcja Agnieszki Woźniak-Starak/Instagram @aga_wozniak_starak
Realcja Agnieszki Woźniak-Starak/Instagram @aga_wozniak_starak
Realcja Agnieszki Woźniak-Starak/Instagram @aga_wozniak_starak

Publikacja wspomnianego apelu na profilu Agnieszki Woźniak-Starak nikogo nie dziwi, bo prezenterka znana jest ze swojej miłości do zwierząt i do walki o ich prawa.

Odpowiecie na apel autorów petycji i Agnieszki Woźniak-Starak?

To też może cię zainteresować: Zaskakująca przepowiednia Nostradamusa na rok 2024. Czy faktycznie czekają nas jeszcze ciekawsze czasy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Król Karol III wspomina swoją mamę. W specjalnym nagraniu postanowił poświęcić kilka słów również swojej żonie

O tym się mówi: Ciężarna pilnie trafiła na stół operacyjny. Lekarze nie dawali żadnych szans jej dziecku. Jednak stał się cud