Jak przypomina portal "Pomponik", Stan Borys przed ponad czterema laty przeszedł udar, którego skutki piosenkarz odczuwa do dziś. Doszły do tego kolejne problemy ze zdrowiem, które mocno dają się 82-letniemu artyście we znaki. Przy okazji urodzin piosenkarz zdradził, które z urodzinowych życzeń, jest dla niego najważniejsze.

Stan Borys obchodził niedawno 82. urodziny

Ostatnie lata nie były dla Stana Borysa łatwe. W 2019 roku artysta przeszedł udar, a w ubiegłym roku zawał serca. To, że dziś nadal jest wśród nas, zawdzięcza swojej ukochanej, która od razu zauważyła, że dzieje się z nim coś złego i zareagowała. Jakby tego było mało, potwierdzono u niego zmiany nowotworowe skóry. Na szczęście jest już po zabiegu i rokowania lekarzy są dobre.

Niedawno artysta świętował swoje 82. urodziny. Z tej okazji muzyk postanowił zdradzić, czego sobie życzył. Takie marzenie nie może dziwić.

Stan Borys/YouTube @Nowy Dziennik
Stan Borys/YouTube @Nowy Dziennik
Stan Borys/YouTube @Nowy Dziennik

Tego życzy sobie Stan Borys

"Jestem bardzo wdzięczny za wszystkie dobre słowa, a najważniejsze dla mnie są życzenia zdrowia, bo bez tego nie będę mógł spełnić kolejnych życzeń, które sobie trzymam w sercu" - powiedział Stan Borys w rozmowie z "Super Express".

Artysta nie ukrywał również, że chciałby móc po raz kolejny stanąć przed mikrofonem i zaśpiewać. Spełnienie tego marzenia wymaga od niego korzystania z pomocy specjalistów. Borys zdradził, że jego ukochana regularnie wozi go na Manhattan, gdzie się rehabilituje, by móc znów śpiewać.

Stan Borys/YouTube @Show-biznes od kuchni - Julia Deja
Stan Borys/YouTube @Show-biznes od kuchni - Julia Deja
Stan Borys/YouTube @Show-biznes od kuchni - Julia Deja

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Stanowi Borysowi nie tylko zdrowia, ale także spełnienia marzenia o tym, by znów móc śpiewać.

To też może cię zainteresować: Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia Ewy Bem. Artystka odwołuje kolejne koncerty. Fani nie kryją obaw. Głos w sprawie zabrał menadżer gwiazdy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Maria Winiarska opublikowała w sieci niepokojące zdjęcia. Do aktorki popłynęły życzenia szybkiego powrotu do zdrowia

O tym się mówi:O "Wiadomościach" TVP znów zrobiło się głośno. Czegoś takiego do tej pory nie widzieliśmy. Internauci bezlitośnie drwią z wpadki