Jak donosi portal "Pomponik", Ewa Bem mierzy się z poważnymi problemami ze zdrowiem. Artystka odwołuje kolejne zaplanowane koncerty. Fani nie kryją niepokoju stanem artystki, a menadżer artystki zabiera głos w sprawie.

Ewa Bem odwołuje kolejne koncerty. Fani nie kryją niepokoju

Ewa Bem miała pojawić się na koncercie zamykającym Top of the Top Sopot Festival, niestety w ostatniej chwili jej udział został odwołany. Artystkę zastąpiła Anna Karwan. Nieobecność Bem tłumaczono "niedyspozycją zdrowotną". Ona sama zamieściła w mediach społecznościowych wpis, w którym nie kryła poruszenia ciepłymi słowami, jakie do niej popłynęły.

Dwa dni po sopockim festiwalu Ewa Bem miała wystąpić na koncercie w Świdniku. Ten jednak przesunięto na 10 września. Niestety artystka nie pojawi się na scenie także w tym terminie, z powodu "przedłużającej się choroby artystki". Organizatorzy poinformowali fanów, że zamiast Ewy Bem na scenie pojawią się Skaldowie.

Menadżer Ewy Bem zabiera głos w sprawie niedyspozycji artystki

Informacja o kolejnym odwołanym koncercie Bem, mocno zaniepokoił wszystkich jej fanów i sympatyków jej talentu. Zaczęły pojawiać się pytania, co dalej z przyszłością artystki i jej występami na scenie. Zaniepokojenie wśród fanów było tak duże, że głos w sprawie zdecydował się zabrać menadżer gwiazdy.

"To tylko drobna niedyspozycja fizyczna. Przeciążenie pracą. Artystka niedługo wróci na scenę i do czynnej działalności artystycznej. To niestety nie będzie co prawda dziś albo jutro, ale - już niedługo. Mamy zaplanowane koncerty na jesień i jestem przekonany, że wszystkie się odbędą" - zapewnił Andrzej Łukasik w rozmowie z "Wirtualną Polską".

Ewa Bem/YouTube @tvnpl
Ewa Bem/YouTube @tvnpl
Ewa Bem/YouTube @tvnpl

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Ewie Bem dużo zdrowia i pełni sił. Miejmy nadzieję, że już niebawem artystka pojawi się na scenie.

To też może cię zainteresować: Wraca sprawa Michała Adamczyka. Miał postawione poważne zarzuty. Jest mocna reakcja TVP

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Maria Winiarska opublikowała w sieci niepokojące zdjęcia. Do aktorki popłynęły życzenia szybkiego powrotu do zdrowia

O tym się mówi: ZUS wypłaci części Polaków dodatkowe pieniądze. Wystarczy złożyć odpowiedni wniosek. Komu należy się zwrot