Jak podaje portal "O2", 10 września Agnieszka Chylińska występowała w Opolu. Swoim fanom postanowiła opowiedzieć o czymś, co ją spotkało w drodze na koncert. Przy okazji wokalistka zwróciła się do swoich fanów z ważnym apelem. Poznajcie szczegóły!

Agnieszka Chylińska opowiedziała, co ją spotkało w drodze na koncert

Agnieszka Chylińska jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Ma rzesze wiernych fanów, którzy chętnie pojawiają się na jej koncertach. W niedzielę 10 września Chylińska występowała w Opolu. Niestety w drodze na koncert przytrafiła się jej dość przykra sytuacja.

Okazuje się, że gwiazda zaraz po wyjściu z toalety została zaczepiona przez fanów, co nie przypadło jej szczególnie do gustu. Stąd też jej apel, z jakim zwróciła się do swoich sympatyków.

"Chciałabym uprzedzić ludzi, którzy zaczepiają mnie w momencie, kiedy wychodzę z toalety na stacji benzynowej, żeby zrozumieli, że gwiazdy też robią siku, że tzw. popularne osoby też mają prawo skorzystać z łazienki i mieć ochotę stamtąd szybko wyjść" - powiedziała Chylińska.

Piosenkarka nie ukrywała, że wejście do toalety nie jest miejscem, gdzie rozdaje się autografy, czy robi wspólne zdjęcia. Artystka przeprosiła wszystkich, których rozczarowała jej decyzja i dodała, że niestety nadal wielu osobom brak wyczucia.

Agnieszka Chylińska nie kryła poruszenia

Agnieszka Chylińska nie ukrywa, że występ w Opolu był dla niej wyjątkowy. To właśnie tu po raz pierwszy wystąpiła publicznie. Artystka nie ukrywa, że od tamtego razu niewiele się zmieniło, bo wciąż nie dowierza w "ogromny sukces", którego dowodem są tłumy pod sceną.

Warto przypomnieć, że już w przyszłym roku Agnieszka Chylińska obchodziła będzie 30-lecie swojej artystycznej działalności. W związku z jubileuszem gwiazda planuje specjalną trasę koncertową.

Co sądzicie o apelu Agnieszki Chylińskiej?

To też może cię zainteresować: Agnieszka Woźniak-Starak zwróciła się do swoich fanów o wsparcie. Sprawa jest bardzo poważna

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: O "Wiadomościach" TVP znów zrobiło się głośno. Czegoś takiego do tej pory nie widzieliśmy. Internauci bezlitośnie drwią z wpadki

O tym się mówi: Stan Borys świętował niedawno swoje 82. urodziny. Artystka przyznał, czego sobie z tej okazji życzył