Jak przypomina portal "Pomponik", Marek Kondrat związany jest z młodszą od siebie Antoniną Turnau. Stworzyli dość niecodzienną parę. Wygląda jednak na to, że ich relacja jest równie emocjonująca, jak inne małżeństwo w rodzinie. Poznajcie szczegóły!

Ciotka Antoniny Turnau gra w "M jak miłość"

Powiedzieć, że związek Antoniny Turnau i Marka Kondrata budzi emocje, to jak nie powiedzieć nic. Relacja miłosna 73-letniego aktora i 35-letniej Antoniny od początku wywoływała sensacje, choć z upływem lat kontrowersje te stają się coraz mniejsze.

Okzuje się, że Marek Kondrat nie jest jedynym aktorem w rodzinie Antoniny Turnau. Okazuje się, że ciotka wybranki aktora występuje w "M jak miłość". Jakby tego było mało, Hanna Turnau jest młodsza od bratanicy swojego męża o 2 lata.

Marek Kondrat i Antonina Turnau/YouTube @Plotki Pl
Marek Kondrat i Antonina Turnau/YouTube @Plotki Pl
Marek Kondrat i Antonina Turnau/YouTube @Plotki Pl

Ten związek nie wzbudził

Związek Michała Turnaua wzbudził nieco mniejsze emocje, niż miało to miejsce w przypadku jego bratanicy, co można przypisywać ich mniejszej rozpoznawalności. 47-letni Michał stanął na ślubnym kobiercu z 32-letnią Hanną. Widzowie mieli okazję oglądać ją m.in. we wspomnianym już serialu "M jak miłość", gdzie wcielała się w Sylwię Kotecką.

Hanna Turnau ma również na swoim koncie role w "Koronie królów" (wcielała się tu w postać dwórki Jutty), "Leśniczówce" (grała nauczycielkę), a także w filmach "Planeta singli", "Zrodzeni do szabli", "Obywatel Jones", "Czarny mercedes", "Poskromienie złośnic" oraz "Broad Peak". Jest także autorką dubbingową.

Spodziewaliście się, że nie tylko związek Antonina Turnau nie mieści się w utartych schematach?

To też może cię zainteresować: Wojciech Glanc ostrzega przed zbliżającą się zimą. "Czuję, jak gazety krzyczą, że nawiedziło nas zjawisko, które jeszcze nigdy nie wystąpiło"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Chciałam zabrać wnuka na wakacje. Moja synowa jest przeciw. W ogóle nie daje szansy na komunikację z wnuczkiem

O tym się mówi: Jerzy Owsiak reaguje na wypowiedź Zbigniewa Ziobry. "Za każde swoje tak podłe słowo wytłumaczy się pan przed niezależnym polskim sądem"