Jak przypomina portal "Wirtualna Polska", nie brakuje zwolenników tezy, że nasze imie może całkiem sporo o nas zdradzić. Mają być w nim zapisane nie tylko cechy naszego charakteru i predyspozycje, jakie mamy, ale nawet to, jakimi małżonkami będziemy. Jeśli wierzyć temu, to mężczyźni noszący te imiona, nie są materiałem na mężów.

Daniel

Mężczyźni noszący to imię nie są stworzeni do małżeństwa, wszystko za sprawą ich matek. Imię to wybierają matki, które nie mogą się pogodzić z tym, że ich syn wyfruwa z gniazda. Decydując się na związek z Danielem, otrzymasz w pakiecie teściową, która zawsze wie lepiej. To nie brzmi jak przepis na udane małżeństwo.

Mężczyzna/YouTube @Czas na Historię
Mężczyzna/YouTube @Czas na Historię
Mężczyzna/YouTube @Czas na Historię

Robert

Mężczyznę o tym imieniu trudno zamknąć w czterech ścianach domu. Ma zbyt wiele pasji i jest zbyt ciekawy świata, żeby móc skoncentrować się tylko na rodzinie. Robert to typ karierowicza, który rzuci się w wir pracy, pozostawiając na twoich barkach wszystko inne. Będzie liczył, że będziesz mu usługiwać.

Jakub

Mężczyźni noszący są często dość niepozorni. Nie daj się zwieść! W drobnym ciele skrywa się sporych rozmiarów ego. Uwielbią dominować i decydować o każdym aspekcie życia, nie tylko swojego. Jeśli zgodzisz się być jego żoną, nie możesz liczyć, że da ci dużo swobody. Kuba nie szuka partnerki, szuka oddanej fanki, która będzie mu nieustannie schlebiać.

Kobieta i mężczyzna/YouTube @Beksy
Kobieta i mężczyzna/YouTube @Beksy
Kobieta i mężczyzna/YouTube @Beksy

Filip

Wychodząc za mężczyznę noszącego to imię, skazujesz się na życie z wiecznym chłopcem, marzycielem, któremu obce jest codzienne życie. Nie będzie mu łatwo wyrzec się kawalerskich nawyków. Jeśli zwrócisz mu uwagę, staniesz się w jego oczach podobna do matki, która broni mu dobrej zabawy.

Wierzycie, że imie faktycznie może zdradzić prawdę o nas?

To też może cię zainteresować: Anna Mucha żegna się ze znaną produkcją. Nie tylko ona straciła pracę. Producenci zabrali głos w sprawie zwolnień

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Powrót obowiązkowej służby wojskowej przesądzony. Jeden z generałów nie ma co do tego wątpliwości. Nie wszystkich ucieszy ta wiadomość

O tym się mówi: Styliści ocenili najnowsze zdjęcia pierwszej damy. Zachwyciła ich nie tylko nowa fryzura Agaty Kornhasuser-Dudy