Jak informuje portal "Super Express", wraz z nowym rokiem szkolnym 3-letni syn Małgorzaty Rozenek-Majdan zaczął chodzić do przedszkola. Nie jest to zwykła państwowa placówka, ale prywatne przedszkole przy szkole francuskiej. Czesne nie jest małe i na rok wynosi blisko 30 tysięcy złotych. Choć kwot jest imponująca, nie jest najwyższą, jaką można płacić. Udowadnia to przykład synka Izabelli Janachowskiej. Przekonajcie się sami!

Tyle płaci Roznek-Majdan za przedszkole syna

Małgorzata Rozenek-Majdan nigdy nie ukrywała, że stara się zapewnić synom wszystko, co najlepsze. Duży nacisk kładzie na ich edukacje. Jak donosi tabloid, najstarszy syn celebrytyki wybrał studia we Francji. Swoją przygodę z nauką zaczął już też 3-letni Henio. Majdanowie posłali go do przedszkola przy francuskim liceum.

Czesne nie jest małe, bo rocznie wynosi ono 28 tysięcy złotych! Jeśli ta kwota wydaje się wam ogromna, to przygotujcie się na spore zaskoczenie, bo jeszcze więcej za przedszkole swojego syna płacą Iza Janachowska.

Janachowska płaci jeszcze więcej!

Iza Janachowska i Krzysztof Jabłoński także stawiają na naukę języka. Ich syn chodzi do elitarne brytyjskiej placówki, gdzie już od roku uczy się języka angielskiego. Samo wpisowe to dla rodziców konieczność wydania 2 tysięcy złotych.

Roczne czesne w placówce wynosi aż 33 tysiące złotych! Janachowska miała już okazję przekonać się, że nie są to pieniądze wydane na darmo. W trakcie ostatnich wakacji bawił się z dziećmi i świetnie dogadywał się z nimi w języku angielskim.

Janachowska przyznała też, że wybrała to przedszkole, bo chciała, aby język angielski był dla jej syna równie naturalny, jak polski.

"Zdecydowaliśmy się na brytyjski tok nauczania, ponieważ nasze życie jest tak dynamiczne, że raz jesteśmy tutaj, za chwilę jesteśmy tam i dopuszczamy taką myśl, że będziemy część roku poza Polską spędzać" - dodała.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Anna Mucha żegna się ze znaną produkcją. Nie tylko ona straciła pracę. Producenci zabrali głos w sprawie zwolnień

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Powrót obowiązkowej służby wojskowej przesądzony. Jeden z generałów nie ma co do tego wątpliwości. Nie wszystkich ucieszy ta wiadomość

O tym się mówi: Styliści ocenili najnowsze zdjęcia pierwszej damy. Zachwyciła ich nie tylko nowa fryzura Agaty Kornhasuser-Dudy