Jak przypomina portal "Pomponik", Marcin Hakiel był jednym z gości premierowego odcinka nowego sezonu programu "Kuba Wojewódzki". Jak pewnie wielu z was się domyślało, wśród pytań Wojewódzkiego nie zabrakło tych odnoszących się do Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Jak wybrnął z nich tancerze?

Marcin Hakiel zasiadł na kanapie Kuby Wojewódzkiego

W marcu ubiegłego roku gruchnęła wieść o rozwodzie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Para zdecydowała się rozstać po 17 wspólnie spędzonych latach, co wywołało w sieci niemałe poruszenie, bo uchodzili za parę idealną. Nic dziwnego, że to właśnie była partnerka była głównym tematem rozmów Wojewódzkiego i Hakiela.

Tancerz jasno zaznaczył, że nie chce zbyt wiele mówić o swoim małżeństwie z Cichopek, bo nie chce powiększać traumy swoich dzieci, które już i tak mocno przeżyły rozstanie rodziców. To właśnie z szacunku do swoich dzieci Hakiel postanowił nie dzielić się wszystkimi szczegółami dotyczącymi relacji z byłą partnerką.

Nie oznacza to, że całkowicie odciął się od tematu. Potwierdził, że zmuszony był wynająć prywatnych detektywów, żeby poznać prawdę o tym, co dzieje się w jego związku. Mówił o tym już przy okazji zorganizowanej w mediach społecznościowych sesji "Q&A".

Marcin Hakiel zdradził, co robi jego była partnerka

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oficjalnie nie zabierają głosu na temat zakończonego związku aktorki, aby nie zaognić sytuacji. Hakiel zdradził, że zupełnie inaczej wygląda to w zakulisowych rozmowach.

"W kuluarach dużo się dzieje. Moja była partnerka i jej facet robią sobie ze mnie pożywkę. I wśród przyjaciół i w branży. Ta informacja jest sprawdzona" - zdradził tancerz, dodając nieco później, że po rozstaniu z Cichopek "jest bardziej sobą i jest mu z tym dobrze".

Oglądaliście Kubę Wojewódzkiego z Marcinem Hakielem? Jak waszym zdaniem wypadł tancerz?

To też może cię zainteresować: Sieć obiegło zdjęcie Beaty Kozidrak bez makijażu. W oczy rzuca się szczególnie jeden detal

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Sławomir Świerzyński w ogniu krytyki. Sypał seksistowskimi żartami i obrażał kobiety

O tym się mówi: Mężczyzna przypadkiem odkrył na swoim koncie zadłużenie sięgające niemal 2 milionów złotych. "Co jest z Tobą nie tak Polsko"