Jak przypomina portal "Super Express", Beata Kozidrak słynie ze swojego charakterystycznego wizerunku scenicznego. Jego elementem jest burza blond loków. Jakiś czas temu na jaw wyszło, że artystka korzysta z peruki. Niedawno media obiegły zdjęcia, na których można zobaczyć artystkę bez peruki i makijażu. Aż trudno ją rozpoznać!

Beata Kozidrak nosi perukę

To, że Beata Kozidrak występuje w peruce, nie jest tajemnicą już od dłuższego czasu, choć artystka starannie starała się ukryć ten fakt. Artystka nakładała perukę kilka centymetrów ponad naturalną linię włosów i gdyby nie to, że kilka razy przedziałek sztucznych włosów nie pokrywał się z tym naturalnym, nikt nie miałby pewności, że faktycznie nosi peruki.

Ostatnio, przy okazji występu Kozidrak na Top of the Top Festival w Sopocie fani piosenkarki mieli okazję zobaczyć ją w nieco innej odsłonie. Oczywiście na scenie pojawiła się w obcisłej (zdaniem wielu z nazbyt obcisłej) złotej sukience. Jednak znacznie większe zainteresowanie wzbudziły zdjęcia wykonane w czasie prób.

Niezwykłe nagranie z Beatą Kozidrak

Nagranie z próby Beaty Kozidrak zamieścił w mediach społecznościowych stylista Michała Szpaka. Widać na nim piosenkarkę w jej złotej sukience, ale bez peruki i bez wyrazistego makijażu. Nie da się ukryć, że artystka wygląda na nich zupełnie inaczej.

Beata Kozidrak/Instagram @mateunia
Beata Kozidrak/Instagram @mateunia
Beata Kozidrak/Instagram @mateunia

Choć naturalnym włosom Beaty Kozidrak niczego nie można zarzucić, artystka konsekwentnie stawia na peruki. Warto przypomnieć, że na taki krok decyduje się nie tylko wokalistka Bajmu, ale także inne gwiazdy, w tym sama Magda Gessler.

Jak podoba się wam Beata Kozidrak w takiej odsłonie?

To też może cię zainteresować: Zaskakujące wieści na temat Marioli z "Sanatorium miłości" obiegła media. Kuracjuszka walczyła o powrót do zdrowia, a teraz taka decyzja

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jedna z celebrytek ujawnia prawdę na temat Marcina Hakiela. Nie jest tak, jak wiele osób do tej pory sądziło

O tym się mówi: Powrót obowiązkowej służby wojskowej przesądzony. Jeden z generałów nie ma co do tego wątpliwości. Nie wszystkich ucieszy ta wiadomość