Jak przypomina portal "Wirtualna Polska", Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch niechętnie dzielą się swoim prywatnym życiem z mediami. Fani skoczka nie kryją jednak zaciekawienia tym obszarem życia swojego idola i szukają informacji na temat jego małżeństwa. Ostatnio sąsiedzi Stochów, a także sam tata mistrza zdecydowali się zaspokoić ich ciekawość, uchylając rąbka tajemnicy.

Zgrana para

Kamil Stoch stanął na ślubnym kobiercu w wieku zaledwie 23 lat. Para powiedziała sobie "tak" 7 sierpnia 2010 roku. Małżonkowie wybudowali dom w Zębie. Ich sąsiedzi nie mogą się ich nachwalić i jeśli wypowiadają się na ich temat, to mówią o Stochach w samych superlatywach.

Ostatnio na temat małżeństwa syna wypowiedział się Bronisław Stoch. W rozmowie ze "Sportowymi Faktami" WP tata skoczka przyznał, że Ewa Bilan podbiła serce nie tylko Kamila, ale i reszty rodziny.

Pan Bronisław nie ma wątpliwości, że małżeństwo dodało Kamilowi skrzydeł, a także pozwoliło mu poczuć się spokojnym. Zdaniem taty skoczka, jego syn i synowa idealnie się dobrali, przez co łatwiej jest im stawiać czoła codzienności, która nie zawsze jest łatwa.

Ewa Bilan-Stoch/ instagram: ewabilanstoch
Ewa Bilan-Stoch/ instagram: ewabilanstoch
Ewa Bilan-Stoch/ instagram: ewabilanstoch

"Człowiek dokonuje wyboru w życiu. Jeśli dokona właściwego, to taki wybór doda mu pewności i energii. Wie, co robi i dlaczego" - stwierdził Bronisław Stoch.

Stochowie są dla siebie ogromnym wsparciem

Kamil Stoch niejednokrotnie mówił o tym, że żona okazuje mu pełne wsparcie i jest przy nim nie tylko wtedy, gdy wszystko jest ok, ale także w momentach, kiedy idzie mu znacznie słabiej. Także on stara się odwdzięczyć jej tym samym.

Skoczek wspiera swoją żonę w jej decyzjach, nawet jeśli nie do końca mu się one podobają. Tak jest choćby w wypadku wyjazdów Ewy Bilan-Stoch na Ukrainę, gdzie w ekipie Exena dostarcza walczącym Ukraińcom samochody terenowe. Swoje wyprawy żona Stocha relacjonuje w mediach społecznościowych.

Spodziewaliście się, że tak wygląda małżeństwo Stochów?

To też może cie zainteresować: Emerytury artystów wywołują wiele emocji. Wiadomo, na jakie świadczenie może liczyć Andrzej Rosiewicz. Trudno przejść obok tej kwoty obojętnie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Do niecodziennej sytuacji doszło w trakcie uroczystości żałobnej. Jej uczestnicy usłyszeli nagle pukanie dochodzące z trumny

O tym się mówi: Mama pięcioraczków podzieliła się niepokojącymi wiadomościami. Chodzi o najmłodszego z jej synów. Chłopiec wciąż przebywa w szpitalu