Jak informuje portal "The Guardian", do niecodziennej sytuacji doszło w Ekwadorze w trakcie uroczystości żałobnych. W trakcie czuwania przy trumnie zmarłej kobiety, do uszu biorących w żałobników dotarł odgłos, który "przeraził wszystkich". Dochodził z zamkniętej trumny!

Kobieta trafiła do szpitala w krytycznym stanie

Bella Montoya trafiła do szpitala po tym, jak doszło u niej do udaru i zatrzymania krążenia. Kobieta była reanimowana, ale miała nie reagować na resuscytację. Wtedy lekarz prowadzący orzekł zgon. Jej syn otrzymał rzeczy zmarłej. Wystawiono mu również akt zgonu.

Rodzina zgromadziła się na czuwanie przy trumnie zmarłej 76-latki. Nikt nie spodziewał się tego, co wydarzyło się w pewnej chwili.

Bella Montoya/YouTube @News In Minute
Bella Montoya/YouTube @News In Minute
Bella Montoya/YouTube @News In Minute

Czuwanie przy trumnie i mrożący krew w żyłach dźwięk

Do uszu zebranych przy trumnie Belli dotarło niespodziewanie pukanie, dochodzące do ich uszu z wnętrza zamkniętej trumny.

"To nas wszystkich przestraszyło” – powiedział w rozmowie z Associated Press syn zmarłej, Gilberto Barbera. Żałobnicy zdecydowali się otworzyć trumnę i dokonali zaskakującego odkrycia. Spoczywająca w niej kobieta ciężko oddychała.

Kobieta została przewieziona do szpitala w Babahoyo. Jak wynika z informacji, pacjentka przebywa obecnie na oddziale intensywnej terapii. Pacjentkę zaintubowano, ale jak wskazują lekarze, jej stan jest krytyczny, a rokowania niezbyt optymistyczne.

Bella Montoya/YouTube @News In Minute
Bella Montoya/YouTube @News In Minute
Bella Montoya/YouTube @News In Minute

Ekwadorskie ministerstwo zdrowia bada sprawę. Utworzony został komitet techniczny, który ma zbadać, jak w placówce przebiega proces stwierdzania zgonu.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Odszedł ceniony muzyk i aktor. Miał zaledwie 51 lat. Poruszeni przyjaciele żegnają artystę. "Graj nam piękne nuty w tej orkiestrze niebiańskiej"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Młoda matka poprosiła teściową o pomoc przy dziecku. Nie mogła uwierzyć w to, co usłyszała w odpowiedzi

O tym się mówi: Poruszające wieści dla wszystkich fanów polskiej muzyki. Nie ma już wśród nas członka jednego z największych zespołów rockowych. Artysta miał 69 lat