Ja informuje portal "Super Express", w wieku 51. lat zmarł Krzysztof Kęczkowski. Był cenionym pianistą i kompozytorem. Grywał również epizodyczne role w popularnych serialach jak "M jak miłość", "Klan", czy "Ojciec Mateusz". Artysta zmarł nagle 8 czerwca bieżącego roku, o czym poinformował jego przyjaciel, Jerzy Kaczmarek.

Nie żyje Krzysztof Kęczkowski

Informację o śmierci Krzysztofa Kęczkowskiego przekazał jego przyjaciel Jerzy Kaczmarek, który nie ukrywał, że ta wiadomość była dla niego ogromnym wstrząsem. Otrzymał ją, jadąc samochodem i jak przyznał, musiał się zatrzymać i dłuższą chwilę zajęło mu otrząśnięcie się z szoku wywołanym tymi niezwykle przykrymi wieściami.

"Był wspaniałym muzykiem, przyjaznym dla wszystkich, skromnym, o wielkim potencjale muzycznym... Ostatni raz był w klubie pod koniec maja i przez głowę mi wtedy nie przeszło, że to będzie ostatni raz. Krzysiu, spoczywaj w spokoju, graj nam piękne nuty w tej orkiestrze niebiańskiej... I do zobaczenia...." - wskazywał Kaczmarek.

Kim był Krzysztof Kęczkowski?

Krzysztof Kęczkowski pochodził z bardzo muzykalnej rodziny. Jego wuj Waldemar Kęczkowski był uznanym w środowisku perkusistą. Z muzyką swoją przyszłość związał też Krzysztof, choć w przeciwieństwie do swojego wuja, zdecydował się na klawisze.

Kęczkowski nie tylko grał, ale także komponował dla wielu zespołów i artystów. Występował m.in. w zespołach Vivid, Głos Ameryki, Go On, QQ Flower, Koke i Love. Na swoim koncie miał również współpracę z Andrzejem Piasecznym.

Kęczkowski realizował się również jako aktor, grywając epizody w popularnych serialach. Widzowie mieli okazję zobaczyć go w takich produkcjach, jak "Samo życie", "Na dobre i na złe", "M jak miłość", "Klan", czy "Ojciec Mateusz".

Kęczkowski zmarł niespodziewanie 8 czerwca bieżącego roku. Powodem jego odejścia były problemy kardiologiczne.

Pogrzeb artysty odbędzie się w sobotę 17 czerwca. Uroczystości żałobne rozpoczną się o godzinie 12:00 w kościele Najświętszego Serca Jezusowego w Skarżysku-Kamiennej. Szczątki Kęczkowskiego spoczną na cmentarzu zlokalizowanym na osiedlu Zachodnim.

Rodzinie, bliskim i przyjaciołom Krzysztof Kęczkowskiego składamy wyrazy współczucia.

To też może cię zainteresować: W życiu Władysława Balickiego pojawiła się nowa kobieta. Ona także brała udział w programie "Sanatorium miłości"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krzysztof Jackowski nie ma dobrych wiadomości dla Polaków. Profeta podzielił się z fanami niepokojącą wizją. Wkrótce zajrzymy głęboko do portfeli

O tym się mówi: Podejrzane SMS-y rozsyłane do milionów Polaków. Jeśli go otrzymamy trzeba mieć się szczególnie na baczności. Kliknięcie w link może słono kosztować