Krzysztof Jackowski od kilkunastu tygodni jest niezwykle aktywny w Internecie, a także coraz częściej udziela wywiadów i wypowiedzi licznym polskim mediom. Na swoim kanale w serwisie YouTube dzieli się z widzami kolejnymi wizjami dotyczącymi najbliższej przyszłości. Niestety większość z nich nie jest optymistyczna i co gorsze – coraz częściej się sprawdzają.

Tym razem profeta z Człuchowa – po zapowiedzi ekstremalnych zjawisk pogodowych podczas nadchodzącego lata i recesji, która dotknie coraz więcej krajów europejskich – zdradził, co czeka Polaków w kolejnych tygodniach w kwestii finansów. Niestety, wiele wskazuje na to, że chwycimy mocno za kieszeń. Szczególnie zmiany w zakresie cen odczują kierowcy. O co chodzi?

Krzysztof Jackowski rozwiewa wątpliwości co do podwyżek cen. W ciągu najbliższych tygodni wizyta na stacji benzynowej będzie nas kosztować sporo więcej

Jackowski w kontekście najbliższych letnich tygodni wspomniał, że wakacyjne wyjazdy będą nas kosztować znacząco więcej niż mogłoby się to wydawać jeszcze w kwietniu czy maju. Spore wydatki czekają przede wszystkim kierowców. Ceny na stacjach paliw zdecydowanie poszybują.

Niepokojąco kojarzą mi się ceny paliw latem. Możemy przez to stracić trochę radości z wakacji, ponieważ na świecie zrobi się gorąco, niepokojąco – wyjawił znany profeta w rozmowie z serwisem O2.

W tej chwili nie jest pewne, czy wizja Krzysztofa Jackowskiego jest trafna. Jak podaje O2, w tej chwili znana jest prognoza dotycząca cen paliw w czerwcu – za Pb98 zapłacimy od 7,05 do 7,17 zł/l. Litr „95” będzie kosztować od 6,46 do 6,57 zł, olej napędowy 6-13-6,24 zł, a gaz 2,90-2,98 zł.

Jak informował portal "Życie News": MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA ZASKOCZYŁA INTERNAUTÓW BARDZO WZRUSZAJĄCYM POŻEGNANIEM. AKTORKA ODDAŁA CZEŚĆ ZNANEJ POSTACI KINA. „BYŁA NA PLANIE JAK GENERAŁ”

Przypomnij sobie: MAGDA NAROŻNA ZE ŚMIAŁYM WYZNANIEM W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH. PIOSENKARKA POKAZAŁA SIĘ Z BARDZO MŁODYM AKTOREM. ZDJĘCIE WYWOŁAŁO BURZĘ W SIECI

Portal "Życie News" pisał również: KRZYSZTOF JACKOWSKI NIE MA DOBRYCH WIEŚCI DLA MILIONÓW POLAKÓW. NOWA PRZEPOWIEDNIA PROFETY ZDUMIEWA. WSZYSTKO MA SIĘ WYDARZYĆ PRZEZ KOLEJNE TYGODNIE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: SĄ WYNIKI DOCHODZENIA DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA SĄDÓW W SPRAWIE KAMILKA Z CZĘSTOCHOWY. NA JAW WYPŁYNĘŁY NIEPOKOJĄCE FAKTY. KTO ZAWINIŁ WOBEC DZIECKA