Przed Pauliną Smaszcz długa sądowa batalia. Gwiazda, która oficjalnie zakończyła małżeństwo z Maciejem Kurzajewskim w 2020 roku od długiego czasu podkreśla w licznych wywiadach i publicznych wypowiedziach, że pożycie z dziennikarzem pod koniec ich związku było dla niej traumatycznym doznaniem. Wielokrotnie podkreślała m.in. to, że dziennikarz nie pomagał jej, gdy walczyła z ciężką chorobą. To ona podjęła decyzję o rozwodzie, czując, ze nie ma wystarczającego oparcia w mężu.

Wydawało się, że gwiazda odcięła się od przeszłości i postanowiła pójść dalej, jednak związek byłego męża z Katarzyną Cichopek musiał zdecydowanie ją zaboleć. Spirala zaczęła się nakręcać, gdy relacja łącząca prezenterów „Pytania na Śniadanie” ujrzała światło dzienne. Smaszcz zasugerowała na Instagramie, że romans obojga zaczął się w 2019 roku na planie „Czaru par”.

Paulina Smaszcz kpi z pozwu złożonego przez Katarzynę Cichopek. Gwiazdę czeka sądowa batalia?

Smaszcz stała się bardzo aktywna w mediach społecznościowych, szybko otrzymała również wiele zaproszeń do wywiadów, w których mogliśmy usłyszeć masę krytycznych słów pod adresem Macieja Kurzajewskiego – wytknęła mu m.in. to, że miał być złym mężem i nie troszczyć się o synów. W tej chwili przed sądem toczą się postępowania, które wytoczyli Smaszcz Kurzajewski i Cichopek. Policja przyjęła zgłoszenie o zakłóceniu miru domowego, gdy Paulina Smaszcz pojawiła się w domu w Starej Miłosnej, który przypadł po rozwodzie Kurzajewskiemu. W nieruchomości mieszka 74-letnia matka dziennikarza.

Para najwyraźniej stwierdziła, że nie ma innej drogi, by zniechęcić Smaszcz do swoich poczynań – pozostaje jedynie sąd. Smaszcz w relacji na Instagramie wyjaśniła, że otrzymała kolejny pozew, w którym jej uwagę przykuł dobór świadków. Przyznała, że pismo otrzymała od Katarzyny Cichopek.

Wczoraj dostałam kolejny pozew od pani Katarzyny Cichopek na totalnie wielkie pieniądze, bo przecież oni mają ich niewiele. To, co najśmieszniejsze, to to, że wśród osób, które mają być świadkami, na pierwszym miejscu - pani Joanna Kurska, na drugim miejscu pani Anna Mucha – wyjaśniła Paulina Smaszcz.

W przepełnionej emocjami wypowiedzi gwiazda przekonuje, że wezwane na świadków panie są „polskimi ikonami rodziny, wierności, macierzyństwa, lojalności, partnerstwa, życia wg dziesięciu przykazań religii katolickiej”.

Jak informował portal "Życie News": FANI SEZONOWYCH OWOCÓW I WARZYW ZŁAPIĄ SIĘ ZE PORTFELE. CENY NA TARGACH I W WARZYWNIAKACH IDĄ W GÓRĘ. ZA MALINY TRZEBA DZIŚ ZAPŁACIĆ NIEMAL FORTUNĘ

Przypomnij sobie: Z ŻYCIA WZIĘTE: WYSZŁAM ZA MĄŻ MŁODO, MĄŻ WKRÓTCE ZOSTAWIŁ MNIE Z DWÓJKĄ DZIECI. BIORĄC KOLEJNY ŚLUB NIE SPODZIEWAŁAM SIĘ TEGO, CO MNIE SPOTKAŁO

Portal "Życie News" pisał również: KSIĄŻĘ HARRY ZNÓW MA NA PIEŃKU Z BRATEM. KSIĄŻĘ WILLIAM NIE CHCE Z NIM ROZMAWIAĆ. JEDNO SŁOWO MIAŁO PRZEKREŚLIĆ NA ZAWSZE RELACJE SYNÓW KSIĘŻNEJ DIANY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MĘŻCZYZNA ROBIŁ PORZĄDKI NA STRYCHU I CHCIAŁ POZBYĆ SIĘ STAREJ KANAPY. GDY WZIĄŁ SIĘ DO ROZMONTOWANIA MEBLA USŁYSZAŁ DŹWIĘK. ZAREAGOWAŁ NATYCHMIAST