Nie da się ukryć, że synowie obecnego króla Wielkiej Brytanii, Karola III nie mieli łatwego startu w dorosłość. Gdy byli nastolatkami w dramatycznym wypadku samochodowym zginęła ich ukochana mama, księżna Diana. Bracia przeżywali żałobę po stracie matki na oczach milionów ludzi i do dziś nie chcą mieć nic wspólnego z brytyjskimi mediami, które obwiniają o śmierć Lady Di (wypadek w Paryżu został po części sprowokowany przez paparazzi goniących samochód, którego pasażerami byli Diana i Dodi Al Fayed – przyp. red.).

Na pokaz między braćmi było wszystko w najlepszym porządku, jednak im byli starsi tym coraz głośniej zaczęto mówić o tym, że wcale nie darzą się specjalną sympatią, jest między nimi rywalizacja, a Harry czuje się podległy bratu, a przez to gorszy. Plotki o tym, że król Karol III traktuje młodszego syna znacznie gorzej krążą od dekad.

Książę Harry już nigdy nie pogodzi się z bratem? Jedno słowo miało pogrzebać relacje synów Karola III. O co poszło?

Wiele osób obserwujących Royalsów jest przekonanych, że relacja braci rozpadła się w momencie, gdy Harry związał się z Meghan Markle. Autobiografia młodszego syna księżnej Diany odsłania jednak nieznane kulisy stosunków między nim a Williamem. Harry wyjawił, że powodów do nienawidzenia brata miał wiele – począwszy od kiełbasek na śniadanie.

Ghostwriter księcia Harry’ego odpowiedzialny za kształt książki „Spare” (polski tytuł – „Ten drugi”) ujawnił, że z pleców księcia spadł ogromny ciężar, gdy mógł po latach opowiedzieć swoją historię.

Powiedział, że jest zadowolony, że to zrobił (...) Poczuł się "wolnym". W jego oczach pojawiły się łzy. W moich też – stwierdził J. R. Moehrigner, cytowany przez Pomponik.

Właśnie to słowo – zdaniem królewskiej komentatorki Danieli Elser – ma być gwoździem do trumny dla relacji braci. Jej zdaniem Harry zdecydowanie przesadził w opowiadaniu o księciu Williamie, szczególnie, że przedstawił go w bardzo niekorzystnym świetle – następca tronu wyszedł na zazdrosnego, małostkowego, okazującego fizyczną przemoc wobec brata sztywniaka.

Jak informował portal "Życie News": ZASKAKUJĄCA DECYZJA OJCA TADEUSZA RYDZYKA. ZAKONNIK POSTANOWIŁ WYJECHAĆ Z POLSKI. TO, CO ZASTAŁ W NIEMCZECH MROZI KREW W ŻYŁACH. MÓWIŁ O TYM NA MSZY

Przypomnij sobie: WYJĄTKOWY CZAS DLA GRZYBIARZY, A W LASACH ISTNE ZATRZĘSIENIE GRZYBÓW. WYTRAWNI ZBIERACZE MOGĄ NATKNĄĆ SIĘ NA NIESPODZIANKĘ. JAK BEZPIECZNIE JE ZBIERAĆ

Portal "Życie News" pisał również: ZNANY W SIECI KSIĄDZ OTRZYMAŁ NURTUJĄCE WIELE PANIEN MŁODYCH PYTANIE. KAPŁAN ZDECYDOWAŁ SIĘ PORUSZYĆ PUBLICZNIE WAŻNĄ KWESTIĘ. CHODZI O ŚLUB W CIĄŻY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NIESAMOWITE SCENY ROZEGRAŁY SIĘ POD SZWAJCARSKIM DOMEM TINY TURNER. TŁUMY FANÓW POSTANOWIŁY POŻEGNAĆ ARTYSTKĘ. WIDOK POD BRAMĄ WZRUSZA DO ŁEZ