Jak podaje portal "Goniec", w sieci ogromną popularnością cieszy się nagranie z 94-latkiem, który podchodzi do płotu sąsiadów i stojących tam czworonogów. Choć początkowo zamiary seniora nie są oczywiste, po chwili wszystko staje się jasne.

"Chodzące szczęście"

Charlie i Doug są aktywnymi użytkownikami TikToka. Chętnie dzielą się z użytkownikami swoją miłością do psów i przekonaniem, że zwierzęta te są najlepszymi przyjaciółmi człowieka i chodzącym na czterech łapach szczęściem.

Jak się okazuje, nie tylko para amerykańskich tiktokerów jest o tym przekonana. Podobnego zdania był również ich 94-letni sąsiad, którego uchwyciły ukryte kamery. Na wideo widać, jak senior podchodzi do ogrodzenia, przywołując do siebie psy.

Początkowo zamiary starszego mężczyzny nie są jasne, ale już po chwili wszystko staje się jasne.

Mężczyzna i pies/TikTok @kimberlyhanberry
Mężczyzna i pies/TikTok @kimberlyhanberry
Mężczyzna i pies/TikTok @kimberlyhanberry

94-latek podszedł do psów sąsiadów

Jak sie dość szybko okazało, mężczyzna przyniósł ze sobą smakołyki dla psów. Patrząc na reakcję czworonogów, nie można mieć wątpliwości, że bardzo im się to spodobało. Zachowanie psów świadczy zdaniem Charlie o tym, że nie był to pierwszy raz, kiedy 94-latek przyniósł dla futrzastych przyjaciół przysmaki.

Charlie przypuszcza, że spotkania przy płocie były tradycją sąsiada i jej psów. "To szczęście i błogosławieństwo, że zamieszkaliśmy tuż obok niego" - stwierdziła tiktokerka.

@kimberlyhanberry

Mr. Bill for president 🥹 #fyp #goldenretriever #southcarolina #ditl #trending #treat #wholesome #feelings

♬ You're My Best Friend - Acoustic - Paul Canning

Podobnego zdania byli internauci, którzy obejrzeli to poruszające nagranie. "Bezcenne. Dzięki, że podzieliliście się tą wyjątkową przyjaźnią" - czytamy w jednym z komentarzy. Inni przyznawali, że trudno było im opanować wzruszenie.

A wy, co sądzicie o uwiecznionej na nagraniu sytuacji?

To też może cię zainteresować: Doświadczeni ogrodnicy wskazują, jakich roślin unikać, żeby nie ściągnąć do ogrodu ślimaków. Co warto sadzić, żeby nie mieć tego problemu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Córka Kasi Cichopek i Marcina Hakiela przystąpiła do Pierwszej Komunii. Maciej Kurzajewski zdobył się na wyjątkowy gest wobec tancerza. Co zrobił

O tym się mówi: Lech Wałęsa wyjawił wielką tajemnicę. Były prezydent zdradził, ile naprawdę wynosi jego emerytura. Padły konkretne kwoty. Czy to wystarcza mu na życie