Maj to czas Pierwszych Komunii i w grupie tegorocznych komunistek znalazła się córka Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. 9-letnia Helenka przystąpiła do sakramentu w miniona niedzielę, a portale już rozpisują się o wyjątkowym geście, na jaki zdobył się wobec byłego męża swojej partnerki. Co stało się podczas uroczystości?

Rozwód aktorki i tancerza spotkał się z falą medialnych doniesień i licznych komentarzy internautów. Byli małżonkowie rozstali się w możliwie dobrej atmosferze, a dziś równoprawnie uczestniczą w wychowaniu swoich dwóch pociech – syna Adama i córki Helenki, dzieląc się opieką naprzemiennie. Oboje są już w nowych związkach. Jakiś czas temu okazało się, że córka byłych małżonków przystępuje w tym roku do Pierwszej Komunii i z tej okazji aktorka i tancerz postanowili wyprawić osobne przyjęcia dla Helenki.

Córka Kasi Cichopek i Marcina Hakiela przystąpiła do Pierwszej Komunii. Ukochany aktorki zdecydował się na ciepły gest wobec byłego męża Cichopek. Co zrobił?

Choć byli małżonkowie zdecydowali się na świętowanie przyjęcia sakramentu przez Helenkę osobno to podczas samej uroczystości w kościele pojawili się wspólnie. Ceremonia miała miejsce w kościele św. Elżbiety w Powsinie.

Katarzynie Cichopek towarzyszył Maciej Kurzajewski, a Marcin Hakiel pojawił się z ukochaną Dominiką. Obie pary były w widocznie dobrych nastrojach, a dziennikarz postanowił chwycić za aparat i zrobił ukochanej, jej byłemu mężowi i Helence wspólne rodzinne zdjęcie. Sam również pozował do zdjęć i zabawiał gości.

Trzeba powiedzieć, że zarówno rodzice jak i ich nowi partnerzy zachowali się z wielką klasą – przekonują reporterzy Faktu, cytowani przez serwis Pudelek.

Jak informował portal "Życie News": ADAM MAŁYSZ PRZEŻYWA NIEZAPOMNIANE CHWILE Z ŻONĄ IZABELĄ. ŻONA SZEFA PZN POCHWALIŁA SIĘ NIESAMOWITYMI CHWILAMI. WIDOKI ZAPIERAJĄ DECH W PIERSIACH

Przypomnij sobie: AGATA DUDA SKRYWA WIELKĄ TAJEMNICĘ Z PRZESZŁOŚCI. NIEWIELE OSÓB WIE, CZYM PO STUDIACH ZAJMOWAŁA SIĘ PIERWSZA DAMA. JEJ LOSY POTOCZYŁY SIĘ ZASKAKUJĄCO

Portal "Życie News" pisał również: PRZEDSZKOLE ZDECYDOWAŁO SIĘ ZAPROSIĆ W ODWIEDZINY BISKUPA. PLACÓWKA OKREŚLIŁA LISTĘ SPECJALNYCH WYMAGAŃ. RODZICE PRZEDSZKOLAKÓW ZDENERWOWANI ŻĄDANIAMI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ROZPROMIENIONY ANTEK KRÓLIKOWSKI DŁUŻEJ NIE UKRYWA SWOJEGO ZWIĄZKU Z NOWĄ PARTNERKĄ. AKTOR POSTANOWIŁ ZABRAĆ UKOCHANĄ IZABELĘ NA WAŻNE WYDARZENIE