Jak przypomina portal "Goniec", Michał Wiśniewski we wtorek 16 maja podzielił się w mediach społecznościowych radosną nowiną o narodzinach syna. Wśród internautów informacja ta wywołała spore poruszenie. Wielu sympatyków lidera zespołu Ich Troje pośpieszyła z gratulacjami, znaleźli się jednak i tacy, którzy pozwolili sobie na mniej pozytywne komentarze. Pola nie mogła na to nie odpowiedzieć.

Michał Wiśniewski doczekał się narodzin kolejnego dziecka

Michał Wiśniewski tworzy udany związek z Polą, z którą wychowuje dzieci z poprzednich związków oraz ich wspólnego syna Falco Amadeusa, który pojawił się na świecie w 2021 roku. Już przy narodzinach Falco wokalista zapowiadał, że z pewnością nie poprzestanie na piątym dziecku.

Wokalista Ich Troje słowa dotrzymał i we wtorek 16 maja obwieścił, że na świecie pojawiło się jego kolejne dziecko. Szczęśliwy tata przekazał, że chłopiec będzie nosił imiona Noël Cloé. Warto przypomnieć, że jeszcze przed porodem Michał Wiśniewski informował, że on i jego żona mają nieco inne pomysły na imię dla najmłodszej pociechy.

Wiśniewskiemu zależało na imieniu Cloé, na które nie chciała się zgodzić jego żona. Pola proponowała imię Vincent. Ostatecznie para zdecydowała się na opcję, o której wcześniej nie było mowy, przynajmniej nie oficjalnie.

Imię najmłodszej pociechy Michała Wiśniewskiego wywołało sporo emocji

Imiona, na jakie stawia Michał Wiśniewski, od początku budzą sporo emocji. Artysta przyzwyczaił nas do niecodziennych imion. Wiele osób przywykło już do ekscentryzmu Wiśniewskiego, inni nie koniecznie.

Jedna z internautek w komentarzu dopytywała, czy imię Cloé nie jest przypadkiem damskim imieniem. Widocznie tego rodzaju komentarza nie podobają się Poli, która krótko i dosadnie stwierdziła, że internautka powinna "najpierw się dowiedzieć, a potem komentować".

https://www.instagram.com/p/CsUO-siol-M/?hl=pl
Pola Wiśniewska odpowiada na komentarz/Instagram @mwiśniewski
Pola Wiśniewska odpowiada na komentarz/Instagram @mwiśniewski

A wy, co sądzicie o imieniu wybranym przez Wiśniewskich dla ich najmłodszej pociechy?

To też może cię zainteresować: Niepokojące doniesienia na temat zdrowia Marzeny Kipiel-Sztuki obiegły media. Aktorka zabrała głos w sprawie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Maciej Stuhr przekazał niepokojące wieści na temat ojca. Jerzy Stuhr trafił na OIOM

O tym się mówi: Odeszła kolejna legenda Solidarności. Jego życiorys robi ogromne wrażenie