Jak podaje portal "Super Express", Maciej Stuhr był gościem podcastu Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. Wśród pytań zadanych aktorowi, nie zabrakło tych dotyczących jego ojca i jego zatrzymania, kiedy prowadził samochód pod wpływem. Takiej odpowiedzi, jaka padła z ust młodszego Stuhra nikt się nie spodziewał. Poznajcie szczegóły!

Maciej Stuhr odniósł się do zdarzenia drogowego z udziałem swojego ojca

O Jerzym Stuhrze zrobiło się głośno w październiku ubiegłego roku. To właśnie wtedy aktor miał uderzyć swoim samochodem w poruszającego się po drodze motocyklistę. Wezwana na miejsce policja przeprowadziła badanie alkomatem, które u aktora wykazało 0,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Do tamtej sytuacji wrócili Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski w rozmowie z Maciejem Stuhrem. Zapytali aktora o to, jak wyglądają jego relacje z ojcem po tamtym zdarzeniu. Młodszy Stuhr nie ukrywał, że tamto zajście było niezwykle trudne dla całej rodziny. Potem zdecydował się na szczere wyznanie dotyczące ojca.

Niepokojące doniesienia o stanie Jerzego Stuhra

Maciej Stuhr we wspomnianej rozmowie zdradził, że w ostatnim czasie stan zdrowia jego taty mocno się pogorszył. Na pytanie o to, czym jego ojciec dojeżdża do pracy po zabraniu mu prawa jazdy, młodszy Stuhr powiedział, że jego "tata jest na OIOM-ie i niczym nie dojeżdża".

Aktor zdradził również, że po wylewie, który jego tata przeszedł dwa lata temu, ich relacje budowane są na nowo, bo Jerzy Stuhr przestał być tym samym człowiekiem, którym był przed chorobą.

Jerzy Stuhr/YouTube @Superstacja
Jerzy Stuhr/YouTube @Superstacja
Jerzy Stuhr/YouTube @Superstacja

Miejmy nadzieję, że i tym razem Jerzemu Stuhrowi uda się wyjść cało z opresji zdrowotnych.

To też może cię zainteresować: Policja potwierdza, to, o czym Krzysztof Jackowski mówił od dawna. O co dokładnie chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Kobieta w wieku 73 lat została matką. "Dla bogatej, zdesperowanej osoby nie ma rzeczy niemożliwych i ja znalazłam odpowiedni sposób"

O tym się mówi: Zaskakujący głos w sprawie przyszłości Katarzyny Dowbor. Wojciech Glanc zdradził, co czeka uwielbianą przez widzów dziennikarkę