Jak przypomina portal "Super Express", Katarzyna Dowbor straciła pracę w programie "Nasz nowy dom", który prowadziła od pierwszego odcinka. Decyzję o wyrzuceniu prezenterki podjął obecny dyrektor programowy Polsatu Edward Miszczak, co wywołało się ze sporym sprzeciwem sympatyków dziennikarki. Głos w sprawie przyszłości dziennikarki zabrał jasnowidz Wojciech Glanc. Jego zapowiedzi brzmią imponująco!

Katarzyna Dowbor znika z Polsatu

Kiedy media obiegła informacja o tym, że Katarzyna Dowbor znika z programu "Nasz nowy dom", w sieci zawrzało. Nie brakowało głosów, że Miszczak robi krzywdę programowi, który widzowie pokochali również za sprawą jego gospodyni.

Duże emocje wzbudził fakt, że przesłanką do zwolnienia Katarzyny Dowbor była chęć "odmłodzenia formatu". Zwolnienie dziennikarki nie było pierwszą decyzją nowego dyrektora programowego Polsatu, która wywołała tak olbrzymie kontrowersje.

Wojciech Glanc mówi o przyszłości Katarzyny Dowbor

O przyszłości Katarzyny Dowbor postanowił wypowiedzieć się jasnowidz Wojciech Glanc. W rozmowie z "Super Expressem" profeta przyznał, że podobnie jak wielu widzów, tak i on ma do prowadzącej "Nasz nowy dom" ogromny sentyment i uważa jej zwolnienie za ogromny błąd stacji.

Jednocześnie zapewnił, że już niebawem możemy spodziewać się spektakularnego powrotu Katarzyny Dowbor na ekrany.

"Mam dziwne odczucia, że to będzie jednak inna stacja, może znowu dostanie jakiś fajny program do prowadzeni" - dodał, wskazując, że nowy program dziennikarki będzie cieszył się ogromną popularnością wśród widzów.

Wojciech Glanc/YouTube @Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc
Wojciech Glanc/YouTube @Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc
Wojciech Glanc/YouTube @Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc

Co sądzicie o decyzji o zwolnieniu Katarzyny Dowbor z programu "Nasz nowy dom"? Jak przyjmujecie zapowiedzi Wojciecha Glanca?

To też może cię zainteresować: Torba pełna pieniędzy znaleziona na nekropolii. Policjanci ostrzegają przed nowym typem oszustwa. Jak chronić się przed utratą dorobku życia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte: Po odejściu męża dotknęła mnie samotność. Syn zdecydował, że mam wyprowadzić się z mieszkania. Nie wiedziałam, co mnie czeka

O tym się mówi: Marcin Hakiel ma nową partnerkę. Wypłynęły ich wspólne zdjęcia