Portal "Styl" opublikował list swojej czytelniczki, która została matką w wieku 73 lat. Kobieta nie ukrywa, że choć odniosła sukcesy w wielu różnych dziedzinach życia, nigdy nie czuła się tak spełniona, jak w chwili, w której udało jej się urzeczywistnić największe marzenie, jakim było macierzyństwo.

Tego można jej pozazdrościć

Kobieta przyznała, że udało jej się odnieść ogromny sukces, którego wiele osób mogło jej zazdrościć. Nie ukrywa, że dzięki tytanicznej pracy udało jej się zdobyć popularność. Zaczynała, że jak wielu jej kolegów po fachu, od epizodycznych ról w filmach. Dostrzeżono ją, co zaowocowało główną rolą w filmie.

To był pierwszy z kamieni, które poruszyły lawinę. Zaczęła bywać na salonach, poznawać ludzi sukcesu i gwiazdy, które cieszyły się ogromną popularnością nie tylko w kraju, ale także poza jego granicami. Rozpoznawalność, pieniądze i sukcesy zawodowe nie szły jednak w parze ze szczęściem w miłości.

Kobieta nie ukrywa, że w jej życiu było wielu mężczyzn. Była też mężatką. Niestety wszystkie związki prędzej czy później się kończyły. "Wypalenie", które następowało w jej związkach, miało jedną przyczynę. "Pewnie dlatego, że to nie miłość, lecz kariera była dla mnie najważniejsza" - stwierdziła autorka listu.

Tego zawsze jej brakowało

Uznanie i pieniądze nie dawały jej szczęścia, podobnie jak show-biznes. Jak pisze, w tym idealnym z pozoru świecie nie ma miejsca na prawdziwość. Wszystko jest na pokaz, nawet przyjaźnie.

Zawsze za tym tęskniła. Po latach zrozumiała, że jeśli chce bezwarunkowej miłości i akceptacji, powinna postarać się o dziecko. Była jednak za stara na adopcję. Udało jej się jednak znaleźć sposób na to, żeby spełnić swoje wielkie marzenie o kochaniu i byciu kochaną.

"Dla bogatej, zdesperowanej osoby nie ma rzeczy niemożliwych i ja także znalazłam odpowiedni sposób, i teraz jestem szczęśliwą matką maleńkiego Adasia. Dam mu wszystko, co tylko mam" - zakończyła swój list (całość znajdziecie tutaj).

Dziecko/YouTube @Dagmara Bartnik / PhotoTime / Kocia Niania
Dziecko/YouTube @Dagmara Bartnik / PhotoTime / Kocia Niania
Dziecko/YouTube @Dagmara Bartnik / PhotoTime / Kocia Niania

Co sądzicie o macierzyństwie w późnym wieku?

To też może cię zainteresować: Torba pełna pieniędzy znaleziona na nekropolii. Policjanci ostrzegają przed nowym typem oszustwa. Jak chronić się przed utratą dorobku życia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ksiądz Sebastian Picur zabiera głos w sprawie Kamilka z Częstochowy. Mówi o karze dla oprawcy

O tym się mówi: Pilne wieści od Jarosława Kaczyńskiego. Program 500 plus zmienia się. O co chodzi