Jak przypomina portal "Pomponik", Marzena Kipiel-Sztuka przez lata wcielała się w postać Halinki w serialu "Świat według Kiepskich". Po zakończeniu produkcji aktorka znalazła się w trudnej sytuacji finansowej. Jakby tego było mało, ostatnio zaczęły pojawiać się doniesienia, że stan zdrowia Kipiel-Sztuki mocno się pogorszył. Aktorka zabrała głos w sprawie. Czy faktycznie grozi jej wózek inwalidzki?

Problemy Marzeny Kipiel-Sztuki

Jakiś czas temu zapadła decyzja o zdjęciu z anteny "Świata według Kiepskich". Wraz z zakończeniem prac na planie wielu aktorów związanych z produkcją straciło źródło dochodu. Tak było w przypadku Marzeny Kipiel-Sztuki. Sympatycy serialowej Halinki utworzyli nawet specjalną zbiórkę na jej rzecz, jednak aktorka odmówiła ich przyjęcia.

Jakby tego było mało, tygodnik "Twoje Imperium" informował, że Kipiel-Sztuka mocno podupadła na zdrowiu i ma spore problemy z poruszaniem się. Do tych rewelacji odniosła się sama zainteresowana.

Marzena Kipiel-Sztuka/YouTube @LEGNICA DAMI TV
Marzena Kipiel-Sztuka/YouTube @LEGNICA DAMI TV
Marzena Kipiel-Sztuka/YouTube @LEGNICA DAMI TV

Marzena Kipiel-Sztuka przerywa milczenie

W rozmowie z "Plejadą" Marzena Kipiel-Sztuka stwierdziła, że doniesienia tygodnika były mocno naciągnięte i przekoloryzowane. Aktorka podkreśliła, że co jakiś czas w kolorowej prasie pojawiają się informacje na jej temat, które nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.

Uwielbiana przez widzów odtwórczyni roli Halinki Kiepskiej stanowczo oświadczyła, że informacje o tym, że niebawem wyląduje na wózku inwalidzkim, są "bzdurą".

"Nie udzieliłam żadnego wywiadu, w którym bym o tym opowiedziała. Być może kiedyś komuś pożaliłam się, że boli mnie noga i tyle. Ktoś to przekręcił, udramatyzował i puścił w eter" - stwierdziła aktorka, dodając, że co prawda ma pewne problemy ze zdrowiem, ale nie jest z nią tak źle, jak wskazywałby artykuł wspomnianego magazynu.

Marzena Kipiel-Sztuka/screen Youtube @DAMI TV LEGNICA
Marzena Kipiel-Sztuka/screen Youtube @DAMI TV LEGNICA
Marzena Kipiel-Sztuka/screen Youtube @DAMI TV LEGNICA

Uspokoiły was słowa Marzeny Kipiel-Sztuki?

To też może cię zainteresować: O Meghan Markle znów zrobiło się głośno. Czy żona księcia Harry'ego spodziewa się kolejnego dziecka. Te zdjęcia rozwiewają wątpliwości

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte: Wyjechałam do Włoch w poszukiwaniu dobrze płatnej pracy. Opiekując się starszym mężczyzną zrozumiałam, co naprawdę w życiu się liczy

O tym się mówi: Jeśli doniesienia dotyczące matki Kamilka z Częstochowy potwierdzą się, kobieta będzie mogła liczyć na specjalne traktowanie. O czym mowa