Jak przypomina portal "Pudelek", 6 maja odbyła się koronacja Karola III. W uroczystości wziął udział książę Harry, który do Wielkiej Brytanii przyjechał sam. Nieobecność Meghan Markle wywołała lawinę spekulacji. Zastanawiano się, co stało za decyzją księżnej. Pojawiły się plotki, że powodem mogła być kolejna ciąża. Czy tak jest faktycznie?

Nieobecność Meghan Markle wywołała lawinę spekulacji

6 maja odbyła się uroczysta koronacja Karola III. W uroczystości brali udział najbliżsi monarchy i wielu światowych przywódców. Nie zabrakło też zbuntowanego księcia Harry'ego, który jakiś czas temu przeniósł się z żoną i dziećmi do Stanów Zjednoczonych. Na koronacji nie pojawiła się Meghan Markle, co wywołało lawinę spekulacji.

Powodem nieobecności amerykańskiej aktorki miały być urodziny Archiego, które przypadały dokładnie w dniu koronacji. Nie brakowało też głosów, że Markle nie zdecydowała się na udział na koronacji z obawy o to, że każdy jej krok czy gest będzie krytykowany. Wreszcie zaczęły pojawiać się plotki o kolejnej ciąży Meghan, która uniemożliwiła jej przylot do Wielkiej Brytanii.

Meghan i Harry / YouTube:  The List
Meghan i Harry / YouTube: The List
Meghan i Harry/YouTube @The List

Czy Meghan Markle znów spodziewa się dziecka?

Wygląda na to, że plotki o kolejnej ciąży Meghan Markle można włożyć między bajki, czego dowodzą najnowsze zdjęcia księżnej. Sussexowie wybrali się na randkę do restauracji, w której serwowane jest sushi. Nie jest tajemnicą, że kobiety w ciąży nie jedzą surowych ryb.

Księżna Meghan wybrała na tę okazję brązową sukienkę, do której założyła klapki w tym samym kolorze. Książę Harry postawił na białe spodnie i czarną koszulkę.

Wygląda na to, że to nie ciąża była powodem nieobecności Meghan Markle na koronacji jej teścia. Jak myślicie, dlaczego się nie zdecydowała towarzyszyć mężowi w tak ważnej dla jego rodziny chwili?

To też może cię zainteresować: Mało znany fakt z życia Jana Pawła II ujrzał po latach światło dzienne. Papież uwzględnił w testamencie ważną dla niego kobietę. Jej historia poraża

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ogromna przemiana żony Łukasza Golca. Takiej jeszcze nie widzieliśmy

O tym się mówi: Pilne wieści od Jarosława Kaczyńskiego. Program 500 plus zmienia się. O co chodzi