Jak przypomina portal "Super Express", pod koniec ubiegłego tygodnia media obiegła informacja o tym, że matka skatowanego Kamila z Częstochowy spodziewa się kolejnego dziecka. Mówił o tym brat Dawida B. w wywiadzie udzielonym dziennikarzom "Interwencji". Jeśli doniesienia o ciaży okażą się prawdą, matka skatowanego chłopca będzie mogła liczyć na specjalne traktowanie w areszcie, w którym spędzi najbliższe miesiące.

Doniesienia o ciąży Magdaleny B.

W wywiadzie udzielonym "Interwencji" brat Dawida B. przekazał informację, jakoby jego bratowa spodziewała się kolejnego dziecka. Jak przyznał, miała mu o tym powiedzieć sąsiadka rodziny B.

Magdalena B. przebywa obecnie w areszcie, do którego trafiła po postawieniu jej zarzutów o nieudzielenie pomocy synowi skatowanemu przez jej męża. Kamilek z poparzeniami i szeregiem innych obrażeń trafił pod opiekę lekarzy dopiero 5 dni po tym, jak był bity i polewany wrzątkiem. Jest też oskarżana o pomocnictwo w znęcaniu się nad 8-latkiem.

Jeśli informacje o 7. ciąży kobiety potwierdzą się, będzie mogła liczyć na specjalne traktowanie w areszcie.

Magdalena B./YouTube @Uwaga! TVN
Magdalena B./YouTube @Uwaga! TVN
Magdalena B./YouTube @Uwaga! TVN

Ciąża za kratami

Zgodnie z obowiązującymi przepisami kobiety w ciąży osadzone w areszcie przebywają w nim do 7 miesiąca ciąży. Na dwa miesiące przed planowanym terminem porodu, aresztowane ciężarne przenoszone są do "szpitalnego oddziału ginekologiczno-położniczego w zakładzie karnym lub areszcie śledczym".

Osadzone ciężarne mogą liczyć na opiekę specjalistów, w tym także opiekę przed- i poporodową. Zapewniane są im również kursy edukacji rodzicielskiej, a także wszelkie badania diagnostyczne i profilaktyczne.

Magdalena B./YouTube @Uwaga! TVN
Magdalena B./YouTube @Uwaga! TVN
Magdalena B./YouTube @Uwaga! TVN

Myślicie, że doniesienia o ciąży Magdaleny B. się potwierdzą?

To też może cię zainteresować: Siostra Kamila z Częstochowy zapowiada walkę o drugiego z braci. "Zrobimy teraz wszystko, żeby zabrać Fabianka z placówki"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte: Wyjechałam do Włoch w poszukiwaniu dobrze płatnej pracy. Opiekując się starszym mężczyzną zrozumiałam, co naprawdę w życiu się liczy

O tym się mówi: O Meghan Markle znów zrobiło się głośno. Czy żona księcia Harry'ego spodziewa się kolejnego dziecka. Te zdjęcia rozwiewają wątpliwości