Jak podaje portal "Pomponik", obserwatorów Marii Winiarskiej czekała nie lada gratka. Aktorka zamieściła w swoich mediach społecznościowych poruszający post, do którego dodała zdjęcie z porodówki. Pod postem pojawiły się liczne życzenia. Poznajcie szczegóły!

Maria Winiarska zamieściła w sieci poruszający wpis

Maria Winiarska od dekad tworzy udane małżeństwo z Wiktorem Zborowskim. Para doczekała się narodzin dwójki dzieci. Właśnie z okazji urodzin młodszej z córek, aktorka zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie z porodówki.

"36 lat temu, mając 36 lat , urodziłam moją drugą córkę Zofię Zborowską, która dzisiaj obchodzi swoje 36 urodziny! Wiktor też miał wtedy 36 lat. Żyj nam Zosieńko w Zdrowiu, Szczęściu i w Miłości kolejne 36 lat, a potem jeszcze 36, jeszcze, i jeszcze…." - napisała Maria Winiarska.

Do postu odniosła się solenizantka, która skomentowała publikację w typowym dla siebie żartobliwym tonie. "Pamiętam jak dziś!! Pytali cię czy zrobiłaś mnie z Rumunem albo Arabem" - skomentowała wpis mamy Zofia Zborowska.

Pod postem pojawiły się życzenia nie tylko dla solenizantki

Pod wpisem Marii Winiarskiej pojawiły się życzenia nie tylko dla obchodzącej urodziny Zofii Zborowskiej, ale także dla jej rodziców. Jedna z internautek stwierdziła, że życzenia należą się również Winiarskiej i Zborowskiemu, bo to właśnie dzięki nim na świecie pojawiła się ich cudowna córka.

Inni zwrócili uwagę na świetną formę, w jakiej po porodzie była Maria Winiarska, chwaląc przy okazji formę, w jakiej 72-letnia aktorka jest obecnie.

Nie pozostaje nam nic innego, jak przyłączyć się do tych życzeń.

To też może cię zainteresować: Policja potwierdza, to, o czym Krzysztof Jackowski mówił od dawna. O co dokładnie chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niepokojące doniesienia na temat zdrowia Marzeny Kipiel-Sztuki obiegły media. Aktorka zabrała głos w sprawie

O tym się mówi: Czekają nas trudne pogodowo godziny. IMGW wydało ostrzeżenia pierwszego i drugiego stopnia. Czego należy się spodziewać