Jak przypomina portal "Pomponik", w ubiegłym roku Zenek i Danuta Martyniukowie pożegnali swoją ukochaną suczkę Chiccę. Oboje nie kryli, że było to dla nich trudne przeżycie. Danuta Martyniuk wciąż nie do końca zdołała uporać się z tą stratą. Jej syn wpadł na pomysł, który miał zmniejszyć ból po odejściu czworonoga, jednak Danuta od razu wybiła mu go z głowy. Poznajcie szczegóły!

Trudne doświadczenie

W ubiegłym roku Zenek i Danka Martyniukowie pożegnali swoją ukochaną suczkę Chiccę. Przez lata oboje mocno zżyli się z czworonogiem, który stał się pełnoprawnym członkiem rodziny. Nie dziwi więc fakt, że bardzo trudno było im przejść do porządku dziennego nad nieobecnością psiaka.

Choć minęło już sporo czasu, żałoba w rodzinie Martyniuków nadal trwa. Żona króla disco polo nie ukrywa, że chyba nigdy nie będzie w stanie pogodzić się ze stratą ukochanej suni.

"Ja do dziś, jeżeli coś po niej zobaczę, to nie umiem powstrzymać łez. Wszystko pochowałam, ale ostatnio czegoś szukałam na strychu i przez przypadek zobaczyłam jakąś miseczkę i od razu się rozpłakałam" - powiedziała Danuta.

Danuta Martyniuk/YouTube @TVP VOD
Danuta Martyniuk/YouTube @TVP VOD
Danuta Martyniuk/YouTube @TVP VOD

Deklaracja Danuty Martyniuk i pomysł jej syna

Żona Zenka Martyniuka złożyła również jasną deklarację. "Nie chcę już więcej zwierzątek" - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem", dodając, że być może jest to tylko tymczasowa niechęć.

Po tym, jak Chicca została uśpiona, syn Martyniuków miał zaproponować mamie, żeby skremować ciało suczki, a prochy umieścić w krysztale. Danuta jednak nie chciała nawet o tym słyszeć i na propozycję Daniela powiedziała stanowcze nie.

Daniel Martyniuk, Danuta Martyniuk/YouTube PUDELEK
Daniel Martyniuk, Danuta Martyniuk/YouTube PUDELEK
Daniel Martyniuk, Danuta Martyniuk/YouTube PUDELEK

Myślicie, że jeszcze kiedyś Danuta Martyniuk zdecyduje się na kolejnego pupila?

To też może cię zainteresować: Na jaw wyszły kulisy rozstania Moniki Richardson i Konrada Wojterkowskiego. Nie doszło do tego z dnia na dzień

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: 65-letni burmistrz poślubił 16-latkę. Teściowa otrzymała poważne stanowisko. Prawdziwa burza w sieci

O tym się mówi: W trakcie ostatniego pożegnania doszło do fatalnej pomyłki. Rodzina nie kryje oburzenia zachowaniem zakładu pogrzebowego