Jak przypomina portal "Pudelek", Monika Richardson po rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowskim związała się z Konradem Wojterkowskim. Para wyglądała na niezwykle szczęśliwą i sympatycy dziennikarki mieli nadzieję, że tym razem udało jej się znaleźć tego jedynego. Nadzieje te okazały się jednak płonne, bo ostatnio Richardson i Wojterkowski poinformowali o zakończeniu trwającego dwa lata związku. Jeden z tabloidów zdradził kulisy rozstania. Poznajcie szczegóły!

Kolejny związek Monik Richardson przeszedł do przeszłości

Przed kilkoma dniami Monika Richardson podzieliła się ze swoimi sympatykami dość przykrą informacją. W oświadczeniu wydanym wspólnie z Wojterkowskim zdradzili, że ich drogi właśnie się rozchodzą.

"Oboje jesteśmy mocno poorani życiowo i nie było łatwo połączyć tego w jedną rodzinę" - napisali, dodając, że od początku mieli świadomość, że ich trudne osobowości nie ułatwią im zbudowania relacji na całe życie. Wojterkowski dodał, że jego problemy finansowe nie pozostały bez wpływu na związek.

Kulisy rozstania Moniki Richardson i Konrada Wojterkowskiego

Dziennikarze "Super Expressu" dotarli do osoby z otoczenia Moniki Richardson, która postanowiła opowiedzieć co nieco na temat kulis jej rozstania z Wojterkowskim. Okazuje się, że kryzys w ich związku dało się zauważyć już jakiś czas temu.

Już miesiąc temu mieli osobno przyjechać na Offroad Gwiazd, choć startowali tam, jako drużyna. Richardson miała odjechać tuż po zakończeniu zmagań, nie czekając nawet na ogłoszenie ostatecznych wyników. Na podium Wojterkowski stanął z synem.

Dzień urodzin Monika Richardson również spędziła bez partnera. Była również "gość konferencji dotyczącej nieruchomości, na której pojawiła się sama".

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Maria Winiarska i Wiktor Zborowski toczyli ten spór od lat. Wyszło na jaw, które z nich miało rację. Wszystko przy okazji 47 rocznicy ślubu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Thomas Thurnbichler przekazał najnowsze wieści dotyczące Dawida Kubackiego. Co wiadomo na temat skoczka i jego żony

O tym się mówi:Nowe informacje na temat 8-letniego Kamila z Częstochowy i jego rodziny. Sprawą zajęły się kolejne instytucje