Jak przypomina portal "Pomponik", Maria Winiarska i Wiktor Zborowski obchodzili w tym roku 47. rocznicę ślubu. Jak się okazuje, rocznica doprowadziła do zakończenia sporu małżeńskiego, który swój początek miał wiele lat temu. Poznajcie szczegóły tej zaskakującej historii!

Pięć dekad razem

Choć małżeństwo Marii Winiarskiej i Wiktora Zborowskiego liczy sobie 47 lat, para spędziła wspólnie ponad 5 deka. Tak długi staż w związku, szczególnie w show-biznesie budzi prawdziwy podziw.

Wiktor Zborowski przyznał, że małżeństwo nie jest łatwym kawałkiem chleba. Stwierdził, że jego małżeństwo jest codzienną "orką na ugorze", a pomiędzy nim i małżonką często dochodzi do sporów i awantur. Aktor dodał, że jest zaskoczony tym, że Marii Winiarskiej udało się z nim wytrzymać przez tak długi czas, bo "nie jest łatwy w obsłudze".

Co ciekawe, w trakcie licznych kłótni, do jakich dochodziło między Winiarską a Zborowskim, nie raz padały groźby rozwodowe. Jak donosi tygodnik "Świat i ludzie", jednym z punktów zapalnych był płot, a dokładnie wielkość działki.

Maria Winiarska, Wiktor Zborowski/YT @GOSSIP TV
Maria Winiarska, Wiktor Zborowski/YT @GOSSIP TV
Maria Winiarska, Wiktor Zborowski/YT @GOSSIP TV

Punkt zapalny

Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, "para od lat nie mogła dojść do porozumienia, jaką ona ma długość. Za opcją 60 metrów opowiadał się gospodarz domu. Za o wiele większą, 300-metrową - gospodyni".

W ostatnim czasie spór między małżonkami miał przybrać na sile, bo więcej czasu spędzają oni teraz na świeżym powietrzu. Spór postanowiła raz na zawsze rozwiązać córka pary, Zofia Zborowska-Wrona. Zaprosiła na miejsce specjalistę od pomiarów.

"Był specjalista, pan od płotu, zmierzył. I jemu wyszło 58,8 metra. Każdemu zdarzają się błędy. Nie wymagajcie ode mnie umysłu ścisłego, bo ja zawsze byłam słaba z matmy" - zdradziła Winiarska w sieci.

Wiktor Zborowski i Maria Winiarska/YouTube @Gossip TV
Wiktor Zborowski i Maria Winiarska/YouTube @Gossip TV
Wiktor Zborowski i Maria Winiarska/YouTube @Gossip TV

Spodziewaliście się tego?

To też może cię zainteresować: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel dali się przyłapać. Byli małżonkowie nie byli w stanie powstrzymać emocji. Polały się łzy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Thomas Thurnbichler przekazał najnowsze wieści dotyczące Dawida Kubackiego. Co wiadomo na temat skoczka i jego żony

O tym się mówi: Pogoda nie będzie nas rozpieszczała. IMGW wydał alerty pogodowe pierwszego stopnia. Czego można spodziewać się w najbliższych godzinach