Jak przypomina portal "Goniec", Marta Kubacka jakiś czas temu wróciła do domu ze szpitala, gdzie lekarze stoczyli dramatyczną walkę o jej życie. Dawid Kubacki przyznał, że choć jego żona robi ogromne postępy, przed nią wciąż długa droga. Jak przyznał skoczek, chciałby wrócić do skoków, ale wie, że będzie to od niego wymagało nieco innego trybu pracy, tak aby mógł być większym wsparciem dla ukochanej. Głos w sprawie stanu Marty Kubackiej i przyszłości skoczka zabrał trener polskiej kadry.

Thomas Thurnbichler zabrał głos w sprawie przyszłości Dawida Kubackiego i stanu jego żony

Fani skoków narciarskich nie mogą doczekać się, kiedy ruszy letni sezon skoków narciarskich. Trener polskiej kadry w rozmowie z portalem "Skijumping" zdradził, że ruszyły już przygotowania do letniej rywalizacji. Wiele emocji budzi przyszłość Dawida Kubackiego. Thomas Thurnbichler uchylił rąbka tajemnicy.

Trener skoczków miał dla fanów dobre wieści. "Dawid Kubacki zaczął już trenować z grupą" - przekazał Thurnbichler, dodając, że skoczek i jego żona świetnie radzą sobie w sytuacji, w jakiej postawiła ich choroba Marty Kubackiej.

Thomas Thurnbichler/YouTube @Eurosport Polska
Thomas Thurnbichler/YouTube @Eurosport Polska
Thomas Thurnbichler/YouTube @Eurosport Polska

Potrzeba elastyczności

Thurnbichler dodał, że w dalszym ciągu treningi Kubackiego wymagają większej elastyczności, ale na ten moment wszystko wskazuje na to, że polski skoczek będzie brał udział w Letnim Grand Prix od początku.

Fani Dawida Kubackiego z pewnością odetchnęli z ulgą, że ich sportowy idol wróci do zmagań. Cieszy również to, że stan Marty Kubackiej jest na tyle dobry, że jej mąż jest w stanie wrócić do trenowania.

Marta i Dawid Kubaccy/Instagram @Marta Kubacka
Marta i Dawid Kubaccy/Instagram @Marta Kubacka
Marta i Dawid Kubaccy/Instagram @Marta Kubacka

Spodziewaliście się, że Dawid Kubacki tak szybko wróci na skocznię?

To też może cię zainteresować: Młody ksiądz zaskoczył swoim twierdzeniem i wywołał niezłą burzę w Internecie. Duchowny zdradził, czy psychoterapia może być zaliczana do grzechów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jarosław Kaczyński napisał specjalny list poświęcony swojemu bratu i bratowej. Słowa o parze prezydenckiej poruszają

O tym się mówi: Fatalne wieści dla seniorów. Chodzi o dodatkowe pieniądze. Co się stało