Jak przypomina portal "Pomponik", w marcu ubiegłego roku Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili, że po 17. wspólnie spędzonych latach postanowili się rozstać. Para jeszcze przed rozwodem porozumiała się co do podziału majątku oraz opieki nad dwójką ich dzieci. Oboje też zaczęli układać sobie życie z nowymi partnerami. I choć oboje sprawiają wrażenie szczęśliwych, kiedy się spotykają, próżno szukać pozytywnych emocji na ich twarzach. Tak też było ostatnio.

Niespodziewane rozstanie

Po tym, jak w mediach pojawiła się informacja o rozwodzie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, ruszyła lawina spekulacji, co do przyczyn ich rozstania. Od razu pojawiły się plotki, że powodem musiała być zdrada. Potwierdził to tancerz w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską, wskazując, że w życiu jego byłej partnerki pojawił się ktoś inny.

Choć początkowo Hakiel nie radził sobie najlepiej w nowej sytuacji, to z czasem udało mu się pozbierać. Dużą zasługę miał w tym udział w terapii, a także znalezienie nowej partnerki. Teraz tancerz i jego była żona starają się utrzymywać jak najlepsze relacje ze względu na dobro dwójki ich dzieci. Nie zawsze jest jednak łatwo.

Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek/YouTube @Jastrząb Post
Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek/YouTube @Jastrząb Post
Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek/YouTube @Jastrząb Post

Hakiel i Cichopek nie byli w stanie powstrzymać emocji. Pojawiły się łzy

Zarówno Katarzyna Cichopek, jak i jej były mąż nie ukrywają, że robią wszystko, żeby ich pociechy czuły, że pomimo rozwodu, mogą liczyć na oboje swoich rodziców. W kwietniu tego roku byli małżonkowie wybrali się na wywiadówkę do szkoły jednego z dzieci. Paparazzi przyłapali ich po zebraniu. Zdjęcia jasno wskazują, że emocji nadal nie brakuje.

Marcin Hakiel miał nietęgą minę, a z oczu Katarzyny Cichopek popłynęły nawet łzy. Fotoreporterzy relacjonowali, że para o coś się spierała. Aktorka miała coś napisać na telefonie i pokazać to tancerzowi. Jeden z tabloidów poprosił Hakiela o komentarz do sprawy, na co były mąż Cichopek stwierdził, że dla dobra dzieci chodzą na nie zawsze łatwe kompromisy.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować:Policjant, który wywalczył o wolność Tomasza Komendy, zdradził, jak wyglądało ich pierwsze spotkanie. "To był człowiek bardzo zniszczony psychicznie"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Te znaki zodiaku będą miały szczęście w maju. Mogą odczuć pozytywny wpływ kosmicznych energii

O tym się mówi: Wojskowy obiekt spadł obok wielkiego polskiego miasta. Głos w sprawie zabiera Leszek Miller. Padły ostre słowa