Jak przypomina portal "Goniec", o Tomaszu Komendzie w ostatnich tygodniach znów zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą wywiadu, jakiego udzieliła jego była partnerka. Anna Walter przyznała, że Komenda uchyla się od płacenia alimentów na ich synka. Zdradziła również, że Komenda zerwał kontakty z matką. Głos w jego sprawie zabrał również policjant, który pomógł udowodnić niewinność Tomasza Komendy. Remigiusz Korejwo wrócił wspomnieniami do ich ostatniego spotkania. Relacja jest dramatyczna.

O Tomaszu Komendzie znów jest głośno

Historia Tomasza Komendy poruszyła całą Polskę. Mężczyzna wyszedł na wolność po 18 latach spędzonych za kratami za zbrodnię, której nie popełnił. Dwóch prokuratorów i policjant doprowadziło do tego, że Komenda został uniewinniony. Ten ostatni, Remigiusz Korejwo długo po tym, jak Komenda opuścił więzienie, pozostawał z nim w przyjacielskich relacjach.

W rozmowie z "Faktem" były funkcjonariusz policji przyznał, że on pamięta Tomasza Komendę od dobrej strony. "Zawsze wydawał mi się bardzo spokojny, nawet wycofany" - powiedział Korejwo tabloidowi.

Były policjant wrócił wspomnieniami do jego pierwszego spotkania z Tomaszem Komendom. Odbyło się ono w więzieniu. Korejwo zaznaczył, że rozmowa odbyła się na etapie, na którym on i badający sprawę prokuratorzy, mieli jedynie przeczucia, że to nie Komenda odpowiada za zbrodnię, za którą został skazany. Nie mieli jednak co do tego pewności.

Tomasz Komenda/YouTube @Onet News
Tomasz Komenda/YouTube @Onet News
Tomasz Komenda/YouTube @Onet News

Wstrząsające szczegóły

"To był człowiek bardzo zniszczony psychicznie, ale w tym momencie, kiedy do niego przyszliśmy, przywitał nas z taką nadzieją w oczach… Mimo że wyglądał na osobę, która nie ma siły już z tym wszystkim walczyć, widziałem w nim jednak wtedy taką nadzieję, ogromną chęć życia" - powiedział Korejwo tabloidowi.

I faktycznie, nadzieje pokładane przez Tomasza Komendę w osobach, które ponownie zajęły się jego sprawą, nie okazały się płonne. Dziś może się cieszyć wolnością. Niepokój budzą jednak ostatnie doniesienia na jego temat.

Remigiusz Korejwo/YouTube @Superwizjer TVN
Remigiusz Korejwo/YouTube @Superwizjer TVN
Remigiusz Korejwo/YouTube @Superwizjer TVN

Myślicie, że historia Tomasza Komendy będzie miała szczęśliwe zakończenie?

To też może cię zainteresować: Michał Wiśniewski postanowił podjąć ważny krok. Muzyk spisał testament

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Kobieta odeszła na blisko pół godziny. Kiedy się wybudziła zapisała trzy ważne słowa. Co takiego

O tym się mówi: Niebywała sytuacja w jednym ze szpitali. Mężczyzna trafił na izbę przyjęć z bolącym brzuchem i nie miał go kto zbadać. Pacjent odszedł przez krwotok